2024, gegužės 21, Antradienis

Jaunos policijos pareigūnės prisiekė dirbti Tėvynės labui

Kovo 27 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė dvi naujos policijos pareigūnės: Goda ir Agnė. Jos papildys policininkų gretas ir sieks tarnyboje realizuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete įgytas žinias.

Šiandien Jums labai svarbi diena, nes prisiekiate būti ištikimos Tėvynei, gerbti ir vykdyti įstatymus, sąžiningai atlikti Jums patikėtas pareigas, o svarbiausia, saugoti, ginti ir padėti
žmogui“,
šiais žodžiais Panevėžio apskrities policijos vadovas Egidijus Lapinskas pasveikino į policijos bendruomenę įsitraukusias naujas nares.

Abi naujosios pareigūnės teigė, kad ši diena – išskirtinė, kad jaučia jaudulį, o per priesaiką ištarti žodžiai – svarbūs, nes pažadas tarnauti Tėvynei įpareigoja, yra apsvarstytas.

Pareigūnės tvirtino žinančios, jog policininko darbas nelengvas, bet pavojai jų negąsdina, nes noras padėti žmonėms daug didesnis. Stipriai motyvuoja ir šeimos narių, artimųjų, draugų palaikymas.

Goda dirbs Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Panevėžio miesto ir rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriuje, o Agnė sustiprins Kupiškio rajono policijos komisariato pajėgas.

Vyresnioji specialistė Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai