Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ drauge su Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba kviečia visus metų pabaigoje susirinkti ir pagerbti labiausiai šiais metais pasižymėjusį jaunimą. Pagrindinis jaunimo apdovanojimų tikslas – įvertinti labiausiai nusipelniusį jaunimą, o tuos, kurie bus nominuoti, bet nelaimės – motyvuoti stengtis dar labiau ir siekti apdovanojimo kitąmet. Taip pat šiais apdovanojimais siekiama parodyti, kad Panevėžio jaunimas yra iniciatyvus ir siekia teigiamų pokyčių ne tik sau, bet ir visam Panevėžiui.

Šie metai jaunimui buvo ypatingi: Panevėžio miesto savivaldybėje startavo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa, mokinių iniciatyva atsirado pirmoko krepšelis.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ kartu su Panevėžio miesto savivaldybės Jaunimo reikalų taryba siekia didesnio jaunimo įgalinimo ir po karantino stengiasi įtraukti didesnį jaunų žmonių skaičių į pilietines veiklas, todėl siūlo Panevėžio miesto tarybai patvirtinti dalyvaujamojo biudžeto programą. Iki metų pabaigos atsiras jaunimo organizacijoms ir jaunimo lyderiams skirtas metodinis leidinys.

Per metus įvyko daug, įvairios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos dėjo visas pastangas atsigriebti už lėtesnius praėjusius metus, todėl žadama, kad šiemet apdovanojimai bus dar įdomesni. Panevėžiečiai kviečiami pagalvoti, galbūt pažįstate jauną žmogų, kuris daug dirba dėl savo organizacijos, jaunų žmonių labui? Yra puikus menininkas, jaunimo lyderis? Galbūt žinote jaunimo iniciatyvą, kuri sutelkė visą miesto jaunimą ir negali likti nepastebėta?

Šių metų jaunimo apdovanojimų nominacijos: Metų jaunimo lyderis, Metų jaunimo organizacija, Metų jaunimo projektas (iniciatyva), Metų jaunimo partneris, Metų jaunimo ambasadorius, Metų jaunimo menininkas, Metų jaunimo darbuotojas, metų jaunimo savanoris, Metų jauna šeima (iki 35 metų), Metų jaunimo vieta. Nominuoti galima iki lapkričio 17 d.

Už pasiūlytus nominantus panevėžiečiai galės balsuoti iki gruodžio 6 d. Jų balsas sudarys 25 proc. galutinio vertinimo, likusią dalį lems vertinimo komisijos balsai. Susumavus balsus bus išrinkti labiausiai miestui nusipelnę jaunuoliai, kurie bus pagerbti gruodžio 10 d. 18 val. Nominuoti galite ČIA.

Išsamesnė informacija ČIA.

 

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ inf.

Print Friendly, PDF & Email