2024, balandžio 17, Trečiadienis

Jaunieji policijos pareigūnai prisiekė dirbti Tėvynės labui

Liepos 24 dieną Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate prisiekė du nauji policijos pareigūnai: Martyna ir Edgaras. Jie papildys policijos gretas ir sieks tarnyboje realizuoti Mykolo Romerio universiteto Viešojo saugumo fakultete įgytas žinias.

„Prisiekti gyvenime galima tik du kartusׅ“ – šiais žodžiais Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas pradėjo jaunųjų policijos pareigūnų priesaikos ceremoniją.

Abu naujieji pareigūnai teigė, kad ši diena išskirtinė, jaučiau jaudulį, nes suvokia savo valios tvirtumą ir svarbą. Martyna teigė, kad kai atėjo metas pasirinkti studijas nedvejojo – svajojo tik apie pareigūnės profesiją. Paklausus, kaip šį pasirinkimą vertina artimieji, ji užtikrintai atsakė: „Svarbiausia, kad aš esu patenkinta pasirinkusi šį kelią, tada džiaugiasi ir mano artimieji“. Mergina džiaugiasi, kad studijuodama surado daug naujų bendraminčių draugų ir vylėsi, kad jie išliks.

Jaunuolių paklausus ar nenusivylė savo paskyrimu – Martyna papildys Panevėžio apskr. VPK Pasvalio rajono policijos komisariato pajėgas, o Edgaras dirbs Panevėžio apskr. VPK Biržų rajono policijos komisariate – Edgaras tvirtai atsakė, kad tai pats geriausias motyvacijos būti pareigūnu patikrinimas.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai