Panevėžio rajono Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinys kviečia jaunuosius Panevėžio rajono muzikantus spalio 30 dieną dalyvauti festivalyje-konkurse „Skrajojanti muzika“ ir laimėti piniginius prizus. Renginyje trijų narių komisija išrinks originaliausius, skambiausius, sklandžiausiai muzikinius numerius atlikusius jaunuosius muzikantus arba kolektyvus ir apdovanos juos dovanų kuponais. Už pirmą vietą bus skiriama 90 eurų; už antrą – 60 eurų; už trečią 40 eurų.

Visiems dalyviams bus įteikti Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio padėkos raštai, atminimo dovanėlės.

„Vyks ne tik renginys. Jaunuolių pasirodymai bus filmuojami, montuojamas trumpas filmas, kuris vėliau bus publikuojamas internete. Norime, kad kuo daugiau žmonių pamatytų, išgirstų jaunuosius kūrėjus ir atkreiptų dėmesį į kūrybos keliu dar tik pradedančius eiti asmenis. Tikime, kad festivalis-konkursas „Skrajojanti muzika“ paskatins „domino kauliukų efektą“, ir pastebėti jaunuoliai bus dažniau kviečiami pasirodyti didžiosiose scenose, koncertuose“, – sako Paįstrio kultūros centro Daukniūnų padalinio vadovė Arneta Matuzevičiūtė.

Panevėžio rajono savivaldybės remiamo festivalio-konkurso tikslas – turtinti bręstančios asmenybės vidaus pasaulį, skatinti jaunimo domėjimąsi dainuojamosios poezijos žanru, todėl 12 – 29 metų jaunuoliai kviečiami atlikti lietuviškus kūrinius. Atlikti dainuojamosios poezijos ar bet kokį kitą lietuvišką kūrinį kviečiama pagal akustinio instrumento (gitaros, barškalų, bugnų, sintezatoriaus, ukulėlės, akordeono ar pan.) atliekamą muziką.

Registracija, nuostatai ir daugiau informacijos http://www.paistriokc.lt/jaunuju-bardu-festivalis-konkursas-skrajojanti-muzika/

Registruotis galima iki spalio 26 dienos. Užsiregistravusiems dalyviams apie atrankos rezultatus bus pranešta elektroniniu paštu spalio 27 dieną.

Print Friendly, PDF & Email