2024, birželio 16, Sekmadienis

Jauniausios Panevėžio sporto centro krepšininkės varžysis „Jr. NBA League“ finalo ketverte

Šiandien Panevėžio sporto centro jauniausios krepšininkės vyksta į Kauną, kuriame startuoja projekto „Jr. NBA League“ finalo ketvertas.

Viso sezono metu mergaičių Vakarų konferencijoje panevėžietės iškovojo 5 pergales, užimdamos pirmąją vietą pogrupyje. Po intensyvių varžybų dienų į „Jr. NBA League“ finalo ketvertą prasibrovę Panevėžio sporto centro krepšinio trenerės Rimos Daunienės ugdytinės, vilkinčios Finikso „Suns“ marškinėlius, jau šiandien 15.30 val. susitiks su Sostinės KM žaidėjomis (Atlantos „Hawks“).

Lietuvos krepšinio federacijos bei Nacionalinės krepšinio asociacijos organizuojamas turnyras „Jr. NBA League“ skirtas U11 amžiaus moksleiviams. Tai yra puiki galimybė pasitikrinti savo jėgas prieš pirmąjį oficialų Lietuvos moksleivių krepšinio lygos U12 „Pirmojo iššūkio“ čempionatą. „Jr. NBA League“ turnyras ir jo sistema ne tik primena stipriausiąją pasaulio krepšinio lygą – komandos paskirstytos į divizionus bei konferencijas – tačiau ir nugalėtojų laukia čempionų žiedai bei čempionų taurės.

- Reklama -

Naujausi straipsniai