2024, balandžio 20, Šeštadienis

Jauniausi Panevėžio sporto centro dziudistai papildė medalių kraitį

Palangoje vyko vaikų dziudo turnyras, skirtas jubiliejiniams Palangos 770-iesiems metams pažymėti. Varžybose dalyvavę jauniausi Panevėžio sporto centro ugdytiniai namo grįžo pasidabinę visų spalvų medaliais.

Vaikų grupėje savo svorio kategorijoje varžęsis Domas Ažusienis užėmė pirmąją vietą. Titas Gelažius ir Kristijonas Lukauskas iškovojo trečiąsias vietas. U11 amžiaus grupėje kovojęs Arnas Rimėnas taip pat pelnė trečiąją vietą. Adriana Giršvaldaitė (U13) nenusileido savo priešininkams bei paguldžiusi visus ant menčių iškovojo pirmąją vietą. Urtė Karaliūtė bei Dovydas Mikšionis užėmė antrąsias vietas. Toje pačioje amžiaus grupėje kovojusi Goda Ažusienytė laimėjo trečiąją vietą.

Palangoje vykusiose varžybose dalyvavo daugiau kaip 200 sportininkų iš Panevėžio miesto bei rajono, Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Telšių, Šilutės, Elektrėnų, Plungės, Gargždų, Klaipėdos, Skuodo, Mažeikių, Alytaus, Kretingos, Palangos bei kaimyninės Latvijos.

Panevėžio sporto centre dziudo treniruotes veda Kęstutis Trumpis, Ričardas Balta, Ieva Klimašauskienė ir Vidas Klimašauskas.