2024, gegužės 21, Antradienis

Jau šį savaitgalį startuoja akcija „Būk pirmūnas“ – bus aukojamos mokyklinės priemonės vaikams

Šį savaitgalį, rugpjūčio 26-27 dienomis, prekybos centruose akcijos „Būk pirmūnas“ savanoriai kvies žmones prisidėti prie vaikų gerovės, paaukojant būtinų mokyklinių priemonių.

Jau keturioliktus metus iš eilės akcijos savanoriai prašys paaukoti pieštukų, tušinukų, sąsiuvinių ir kitų mokyklinių priemonių, kurios bus išdalintos sunkiai besiverčiančioms bei daugiavaikėms šeimoms.

„Kiekvienais metais socialinę atskirtį patiriančios šeimos prieš rugsėjo pirmąją susiduria su milžinišku iššūkiu išleisti savo vaikus į mokyklas. Šiais metais taip stipriai kylant kainoms, ši problema tampa dar opesnė. Kviečiame kiekvieną jūsų prisijungti prie akcijos „Būk Pirmūnas“ ir kartu prisidėti auginant būsimus Lietuvos lyderius“, – sako akcijos organizatorė Algimantė Ambrulaitytė.

Organizatorių duomenimis, žmonės akcijos „Būk pirmūnas“ metu dažniausiai aukoja flomasterius, sąsiuvinius, rašiklius ir kitas itin reikalingas kanceliarines prekes. Akcijos organizatoriai tikisi, kad žmonės dosniai aukos ir šiemet, o paaukotų prekių kiekis ir vertė augs. Visos surinktos mokyklinės prekės bus išdalintos vaikams pirmosiomis rugsėjo dienomis.

Pasibaigus akcijai parduotuvėse, jos organizatoriai, kaip ir kasmet, lankys sunkiai besiverčiančias šalies rajonų šeimas, vaikų dienos centrus.

Šių apsilankymų tikslas – padėti mokyklinio amžiaus vaikams geriau pasiruošti artėjantiems mokslo metams ir padovanoti jiems būtinų mokyklinių reikmenų: nuo sąsiuvinių iki sportinės aprangos ar kuprinės. O svarbiausia užmegzti kontaktą su šeimomis ir vaikais, motyvuoti mokytis ir siekti tikslų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai