2024, liepos 14, Sekmadienis

Jau rytoj – grandioziniai Panevėžio jaunimo apdovanojimai

reklama rubai

Gruodžio 21 d. 17 val. kino centre „Garsas“ vyks „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2017“

Paskutinį kartą jaunimo apdovanojimai vyko 2012-aisiais. Tuometinė Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos pirmininkė Roberta Daubaraitė džiaugėsi, jog po pertraukos iniciatyva grįžta su naujomis idėjomis. ,,Manau, labai graži idėja tęstinumui, bendrystės vystymui, tad gal ir gerai, kad buvo pertrauka, kurios metu subrendo naujos idėjos. Labai svarbu rasti būdą padėkoti dirbantiems su jaunimu, kuriantiems miesto jaunimo veidą, kultūrą, organizuojantiems jaunimo vertybių ugdymą. Džiaugiuosi, kad ir ankščiau, ir dabar atsiranda iniciatyvių jaunų žmonių mūsų mieste, su entuziazmu ir energija tikinčiu miesto kaita“, – sako R. Daubaraitė.

Šiemet iniciatyvos organizuoti jaunimo apdovanojimus ėmėsi Jaunimo reikalų taryba (JRT). „Siekiame parodyti, jog mūsų miesto jaunimas – varikliukas, padedantis stumtis Panevėžiui į priekį. Jaunų žmonių darbai turi būti matomi ir vertinami, ypač kai šįmet jų buvo tiek daug. Artėjant gražiausioms metų šventėms, pasidžiaukime gražiausiais Panevėžio jaunimo darbais“, – kalbėjo JRT pirmininkė Teresė Škutaitė.

Pasak JRT atstovų, pagrindinis apdovanojimų tikslas – parodyti, jog Panevėžio jaunimas nuveikė daug miesto jaunimo politikai reikšmingų darbų, o pats renginys skirtas ne tik apžvelgti metus, bet ir įvertinti geriausiuosius, paskatinti kurti Panevėžiui dar aktyviau ir imliau.

„Paskutiniųjų metų tendencija rodo, kad jauni žmonės Panevėžyje vis dažniau renkasi įvairių sričių savanorystę ir įsitraukia į jaunimo organizacijų veiklas. Labai džiaugiuosi, kad šie metai miesto jaunimui – absoliutus proveržis, tad jaunimo apdovanojimuose turėsime puikią progą peržvelgti, kokie spalvingi buvo šie metai“, – teigė Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (PAS) valdybos pirmininkas T. Bilevičius.

2017-ieji jaunimui prasidėjo ypatingu pokyčiu – veiklą tęsė atsinaujinusi JRT, kurios sudėtį papildė 5 jaunimo išrinkti atstovai: T. Škutaitė, Gabija Jurkėnaitė, Tomas Bilevičius, Ovidijus Bacevičius bei Evita Anilionytė. Šiais metais rutuliotas jaunimo ir nepilnamečių įsidarbinimo vasarą klausimas, vasaros praktikos savivaldybėje projektas, nemokamų sveikatos paslaugų paketo jaunimui atsiradimas Panevėžio miesto poliklinikoje, finansuotos jaunimo organizacijų iniciatyvos, užtikrinta parama Panevėžyje besisteigiančioms jaunimo organizacijoms ir kt.

Baigiantis 2017-iesiems savo veiklą atkūrė ir PAS, kuri kitąmet švęs savo veiklos 20-metį. Savo veiklą pradėjo Atviras jaunimo centras, mieste veikia atviros jaunimo erdvės.

Renginį organizuoja JRT, PAS ir Panevėžio miesto savivaldybė.

- Reklama -

Naujausi straipsniai