Jau šį šeštadienį, lapkričio 27 d. olimpiniai, pasaulio, Europos, Amerikos čempionai atvyks į Panevėžio „Cido“ areną, kur prasidės Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) dviračių treko Čempionų lygos antrojo etapo kovos. 72 geriausi pasaulio dviračių treko atletai, tarp kurių Lietuvos atstovai, panevėžiečiai Simona Krupeckaitė, Olivija Baleišytė ir Vasilijus Lendelis, kovą dėl įskaitinių taškų tęs į Aukštaitijos sostinę iš Maljorkos (Ispanija) persikeliančiose prestižinėse lenktynėse su šou elementais. Tokio lygio dviračių sporto varžybos Lietuvoje vyks po 9 metų pertraukos – 2012 m. taip pat Panevėžyje vyko Europos dviračių treko čempionatas.

UCI dviračių treko Čempionų lyga yra pirmą kartą organizuojamos varžybos, kurios vyksta penkiais etapais, o būtent antrasis etapas vyks Lietuvoje, Panevėžio „Cido“ arenoje. 72 pasaulio treko dviratininkai keturiose Europos šalyse iki pat gruodžio 11 d. kovos dėl pusės milijono prizinio fondo ir elitinių varžybų čempionų trofėjaus.

UCI Čempionų lygoje vyks tik keturios rungtys: sprinto kategorijoje dviratininkai varžysis keirino ir sprinto rungtyse, o ištvermės kategorijoje dviratininkų lauks eliminavimas ir skrečas. Kiekvienoje rungtyje dalyvaus ir kiekviename iš šešių etapų įskaitinius taškus rinks po 18 stipriausių sportininkų. Pats varžybų modelis yra itin intensyvus – per dvi valandas įvyks visos keturios rungtys. Sportininkams tai bus didžiausias išbandymas.

Išsamesnė informacija www.cidoarena.lt

Print Friendly, PDF & Email