2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Japoniškų automobilių entuziastus kviečia pradėti sezoną pirmajame šiemet „JapMeet“

reklama rubai

Gražiausią pavasario mėnesį japoniškų automobilių entuziastus vienijanti „JDM LT“ komanda grįžta prie bene laukiamiausios bendruomenės tradicijos: susitikimų serijos „JapMeet“. Septintąjį sezoną Tekančios saulės šalies automobilių gamintojų kūrinius pamėgę benzingalviai pradės gegužės 7-ąją, Trakuose, netoli Galvės ežero.

„Paskutiniai pora metų automobilių mėgėjams nebuvo lengvi: gausybė ribojimų dėl koronaviruso pandemijos lėmė, kad trūko renginių, parodų. Natūralu, ne vienam dingo motyvacija padirbėti garažuose, išriedėti iš jų atsinaujinus – išties pasijuto sąstingis. Mes „JapMeet“ susitikimus tęsėme, tačiau dabar, kai visi ribojimai laisvėja, jaučiame net savotišką bendruomenės spaudimą organizuoti daugiau susitikimų ir išsijudinti iš to letargo miego“, – kalba „JDM LT“ komandos nariai, aktyviai besiruošiantys pirmam šio sezono „pasimatymui“ su benzingalviais.

„JapMeet“ susitikimų serija, akcentuoja komanda, yra skirta visiems, paprasčiausiai mėgstantiems japonišką automobilių kultūrą. Ir nors kiekvienas susitikimas yra skirtas visiems entuziastams, „JDM LT“ komanda neslepia – per paskutinius metus labai pasiilgo išskirtinių, retų, išpuoselėtų, išblizgintų automobilių.

„Mes žinome, kad Lietuvoje turime ne vieną entuziastą, garaže slepiantį kokį nors „vienaragį“ – nematytą, neregėtą japonišką automobilį. Turime legendinių modelių, kurie padėjo formuotis šiai kultūrai, savininkų, pažįstame ne vieną, gražiu oru išsitraukiantį klasikinį japonišką automobilį tiesiog smagiam pasivažinėjimui. Tikrai norėtųsi pamatyti tokius žmones pirmajame metų susitikime, nes būtent jų pasakojimai ir įkvepia, ir paskatina atsidaryti garažus bei imtis seniai suplanuotų darbų tobulinant savo automobilius“, – sako susitikimo organizatoriai.

Greta Trakų, prie Galvės ežero esančioje aikštelėje organizuojamo susitikimo autoriai kviečia pasirūpinti viskuo, kuo reikia geram pasibuvimui gamtoje, o tuo pačiu nepamiršti savo automobilių nusiplauti, išsiblizginti ir pasistengti pademonstruoti geriausius jų kampus.

„Vis šylantys orai, tikėtina, gegužės 7-ąją palepins, todėl kviečiam nepamiršti pasiimti draugų, kėdučių poilsiui, galbūt ir skėčių nuo saulės, užkandžių ir visko, ko prireiks kelias valandas leidžiant laiką su bendraminčiais, o gera nuotaika pasirūpins „JDM LT“ komanda“, – žada organizatoriai ir primena, kad vietos automobilininkams, atvykusiems japoniškais automobiliais, tikrai pakaks, o norintys pasižiūrėti į bendruomenės susitikimą iš arčiau galės kitų šalių gamintojų transporto priemones palikti greta susitikimo vietos esančioje kitoje, mokamoje aikštelėje.

Pirmasis šių metų „JapMeet“ susitikimas, pabrėžia JDM LT komanda, taps ir viso ateinančio benzingalviško sezono pradžia.

„Kiekvienais metais į sezono atidarymus atkeliauja gausybė entuziastų iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų, o kartais ir iš kaimyninių šalių. Tikimės tokį pat vaizdą pamatyti ir šiemet, mat norime, kad 2022-ieji Lietuvos JDM bendruomenei būtų kur kas įdomesni nei praėję pora metų ir kupini veiklos, renginių, susitikimų“, – sako „JDM LT“ komanda, neslepianti, kad jų galvose jau verda ne viena mintis, padėsianti atgaivinti ir išjudinti iš sąstingio Lietuvos automobilių kultūros bendruomenę.

„JapMeet“ visų japoniškų automobilių gerbėjų lauks gegužės 7-ąją popiet, nuo 15-os iki 19-os valandos, Trakų pakraštyje greta Galvės ežero, Karaimų gatvėje, esančioje aikštelėje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai