2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

„Jaguar XF Sportbrake“ – herojus atsiskleidžia

Didžiosios Britanijos premium segmento ir sportinių automobilių gamintojas „Jaguar“ legendiniame Vimbldono teniso stadione atskleidė pirmuosius naujojo sportinio sedanao „Jaguar XF Sportbrake“ bruožus. Apie automobilio egzistavimą patvirtinęs praėjusioje Paryžiaus automobilių parodoje, „Jaguar“ išlaiko įtampą ir tik po nedidelį trupinėlį atskleidžia naujojo „XF Sportbrake“ detales.

Iki seniausio ir garsiausio pasaulyje teniso turnyro – atvirojo Vimbldono čempionato – likus mažiau nei 70 dienų, išpuoselėtoje stadiono žolės dangoje, tarsi didžiulėje žalioje drobėje, buvo išpieštas milžiniškas sportinio automobilio baltos spalvos kontūras.

„XF Sportbrake“ silueto linijos nusidriekia plačiai į tolį, suteikdamos automobilio išvaizdai neriboto greičio ir sportiškumo jausmo. Mūsų klientai iš šio automobilio tikisi dinamiškumo, galios ir stiliaus. Visa tai žada naujokas, kartu atsinešdamas ir naujų praktiškumo dimensijų“, – kalbėjo piešimo procesą stebėjęs „Jaguar“ dizaino direktorius Ian Callum.

„Ian ir aš esame labai skirtingų profesijų atstovai, tačiau turime vieną bendrą bruožą – aistrą pasiekti tobulas linijas. Jei padarytume bent vieną netikslų judesį, jį pamatytų visas pasaulis, todėl labai svarbu, kad kiekviena linija, kurią piešiame pasiektų maksimalų tikslumą“, – sakė stadiono dangos prižiūrėtojų vadovas Neil Stubley.

„XF Sportbrake“ pirmtakas apibūdinamas kaip puikios išvaizdos ir malonaus vairavimo derinys. To paties tikimasi ir iš įpėdinio. „XF Sportbrake“ gaus tą pačią platformą kaip ir neseniai atnaujintas XF. „Jaguar“ inžinierių patobulinta aliuminio konstrukcija turėtų suteikti automobiliui lengvumo tiek tiesiogine, tiek ir perkeltine prasme.

Spėjama, kad variklių asortimente turėtų būti benzininių bei dyzelinių, keturių bei šešių cilindrų variantų. Tikimasi, kad vienas jų bus gerbėjų ypač laukiamas – padidintos galios V8.

Daugiau detalių apie „XF Sportbrake“ „Jaguar“ žada atskleisti šią vasarą. Asortimente naujasis „Jaguar XF Sportbrake“ prisijungs prie sportinio sedano XF.

„Jaguar“ yra oficialus šių metų Vimbldono čempionato partneris. Prestižinis sporto renginys Vimbldone vyks vasarą, liepos 3 – 16 dienomis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai