2024, liepos 18, Ketvirtadienis

„Jaguar Land Rover“ paruošė dar vieną naujieną – iki unikalaus iššūkio liko tik dvi savaitės

reklama rubai

Didžiosios Britanijos automobilių gamintojas „Jaguar Land Rover“ paruošė dar vieną naujieną. Šių metų gegužės 10-ąją dieną viso pasaulio vairuotojams bus pristatytas trečiosios kartos prabangus ir sportiškas „Range Rover Sport“ modelis.

Pasaulinio pristatymo metu jo žiūrovai išvys dramatišką naujojo SUV modelio, apie kurį skelbia išankstinės jo nuotraukos, debiutą. Naujasis „Range Rover Sport“ bus atskleistas pratęsiant drąsią jo pirmtakų tradiciją leistis į gamintojų sugalvotą unikalų iššūkį.

Ankstesnių kartų „Range Rover Sport“ yra įveikę daugybę sudėtingų išbandymų, įskaitant rekordinio tempo užvažiavimą į žymiąją „Pikes Peak“ viršūnę, pirmąjį užfiksuotą vienos didžiausių smėlio dykumų pasaulyje Rub al Chalio, plytinčios Arabijos pusiasalio pietuose ir dar žinomos „Tuščiojo kvartalo“ vardu, kirtimą ir pirmąjį automobilio pakilimą 999 laiptais į Tianmenio „Dangaus vartų“ kalną Kinijoje 2018 metais.

Pirmosios nuotraukos

Pirmosios naujojo modelio nuotraukos leidžia mesti žvilgsnį į modernų jo interjerą, sukurtą iš aukščiausios kokybės medžiagų. Automobilio salone suprojektuota jo dinamiškumo padiktuota erdvė sukuria įkvepiančią kelionėms atmosferą, ypatingą dėmesį skiriant sportiškai vairuotojo darbo vietai, architektūriniam lengvumui ir pabrėžtinam išbaigtumui.

Iš naujo sukurtas dinamiškiausias „Range Rover“ visureigių šeimos narys vėl suderino jo nesunkiai atpažįstamą stilių, išskirtines važiavimo kelyje galimybes ir pažangiausias skaitmenines bei važiuoklės technologijas. Tad dabar belieka sulaukti naujojo iššūkio ir modelio debiuto.

- Reklama -

Naujausi straipsniai