2024, kovo 19, Antradienis

J.Sarpongo dublis išplėšė pergalę

Futbolo klubas „Panevėžys“ po rinktinių pertraukos į „Optibet A lygą“ sugrįžo iškovodamas itin svarbią pergalę. 31-ojo turo rungtynėse Aukštaitijos sostinės ekipa rezultatu 2:0 (0:0) turnyro lentelės kaimynę Marijampolės „Sūduvą“.

Ši pergalė leido panevėžiečiams su 50 taškų pakilti į 3-iąją turnyro lentelės vietą.

Naujasis „Panevėžio“ strategas Gino Lettieri ėmėsi pokyčių: ekipoje debiutavo Salvadoras Sanchezas, be to, bus pasirinkta žaisti trijų vidurio gynėjų išsidėstymu.

Nuo pat rungtynių pradžios panėvėžiečiai perėmė iniciatyvą ir buvo labai arti įvarčio. Jeffrey Sarpongas atliko perdavimą iš dešiniojo krašto, o kamuolys nelietęs nė vieno žaidėjo atsimušė į virpstą.

„Panevėžio“ futbolininkai atliko kelis labai pavojingus perdavimus iš kraštų, tačiau jais pasinaudoti nepavyko. Geriausia situacija kėlinio viduryje priklausė Elivelto, deja, brazilo smūgį iš arti atrėmė Tomas Švedkauskas. Kitoje aikštės pusėje Rafaelis Broetto du kartus turėjo darbo – sugavo Danilo Kondrakovo spirtą kamuolį bei atrėmė labai pavojingą pastarojo ukrainiečio smūgį.

Antrame kėlinyje abi komandos sukūrė kur kas mažiau pavojingų situacijų. Sykį į žaidimą buvo priverstas įsitraukti Rafaelis Broetto, daugiau darbo turėjo ir gynybos grandis.

Vis dėlto per pridėtą „Panevėžys“ pelnė du įvarčius: 93-iąją minutę Ulysse Diallo perdavimą įvarčiu pavertė J. Sarpongas, o dar po dviejų minučių legionerius iš Nyderlandų atliko nepriekaištingą smūgį pažeme iš toli. Per likusį Justinas Januševskis standartinės padėties smūgiu galva nukreipė kamuolį į skersinį.