2024, liepos 18, Ketvirtadienis

Įtarimai dėl kyšininkavimo Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorei

reklama rubai
Šiandien Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorei Violetai Grigienei pranešta apie įtarimą kyšininkavus. Įtariama, kad ji, būdama valstybės tarnautojui prilygintu asmeniu, tiesiogiai, savo naudai, šių metų liepos mėnesį  paėmė kyšį.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) prokuroras Mantas Jurkėnas, tyrimą atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdyba.
Įtariama, kad V. Grigienė paėmė ne mažiau kaip 100 Eur dydžio kyšį iš paciento artimųjų už teisėtą veikimą vykdant įgaliojimus, t. y. už tai, kad pacientui būtų teikiamos jam priklausančios medicininės paslaugos.
Šiandien ikiteisminiam tyrimui vadovaujantis prokuroras kreipėsi į Utenos apylinkės teismo Ignalinos rūmus prašydamas 3 mėnesiams nušalinti V. Grigienę nuo visų ligoninėje užimamų pareigų. Teismas prašymą patenkino. Įtariamajai taip pat skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
Vadovaujantis nekaltumo prezumpcija, asmenys yra nekalti, kol teismas nepatvirtina jų kaltės.
Bendra STT ir prokuratūros informacija.
- Reklama -

Naujausi straipsniai