2024, balandžio 18, Ketvirtadienis

Išvykoje palaužta „Juventus“ ekipa

Kovingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsade-LKL“) iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (17/8) ekipa, kuri išvykoje 88:78 (29:19, 21:24, 19:25, 19:10) ketvirtą kartą šiame sezone pranoko Utenos „Juventus“ (17/8) ekipą.

„Lietkabelis“ nuo pat dvikovos pradžios šovė į priekį – 9:0. Netrukus svečių pranašumas pirmą kartą buvo dviženklis – 15:3. Panašus skirtumas išliko ir po pirmųjų dešimties minučių – 29:19.

Antrajame ketvirtyje sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes panevėžiečiai pirmavo 36:23, bet „Juventus“ spurtas 11:1 leido pasivyti varžovus – 34:37. Uteniškiai buvo priartėję dar labiau (41:43), bet pirmąją mačo pusę geriau baigė „Lietkabelis“ – 50:43.

##UArticlesInsert_UArticles_getGallery_8183##

Po didžiosios pertraukos „Juventus“ ne tik galutinai pasivijo varžovus, bet ir 25-ąją minutę jau pirmavo – 56:54. „Lietkabelis“ buvo vėl išsiveržęs į priekį (62:58), tačiau iki kėlinio pabaigos uteniškiai sumažino deficitą iki minimumo – 68:69.

Ketvirtajame ketvirtyje prabėgus 3 minutėms rezultatas buvo lygus (73:73), bet „Lietkabelis“ pelnė 5 taškus be atsako ir kiek atsiplėšė – 78:73. Svečiai užstrigo puolime, kai 4 minutes nepelnė taškų, o tuo pasinaudojusi „Juventus“ išlygino rezultatą – 78:78. Panevėžiečius užvedė Džordže Gagičiaus galingas dėjimas, po kurio pavyko apsiginti ir Kyle‘as Vinalesas pataikė dvitaškį – 82:78. Tašką rungtynėse padėjo baudos metimus sumetęs Vytenis Lipkevičius (84:78), kadangi „Juventus“ per 45 sekundes išsigelbėti nepajėgė.

„Juventus“: Mindaugas Kupšas 27 (10/10 dvitaškiai, 7 atk. kam., 35 naud. bal.), Žygimantas Skučas 11, Martynas Gecevičius (2/8 tritaškiai, 7 atk. kam., 6 kld.) ir Ignas Vaitkus (2/8 tritaškiai, 5 rez. perd.), po 10.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 25 (7 rez. perd.), Gabrielius Maldūnas 14 (8 atk. kam.), Džordže Gagičius 13 (5 kld.), Gyits Masiulis 12 (3/4 tritaškiai, 7 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius 9 (6 atk. Kam.)… Panagiotis Kalaitzakis 5 (21 min., 4 naud. bal.).