rhdr

Vakar Panevėžyje atidarytas „Teisingumo kambarys“. Visą savaitę Laisvės aikštėje priešais Panevėžio apylinkės teismą ir Savivaldybę bus galima išmėginti teisėjo kėdę – išspręsti bylą.

Teisėjo darbas – sudėtingas ir atsakingas, o sprendimą priimti svarbu tik įvertinus visas bylos aplinkybes. Lietuvos teismai kviečia panevėžiečius ir miesto svečius trumpam tapti teisėjais – vos per valandą pabandyti išspręsti sudėtingą bylą! Ar pavyks priimti teisingą sprendimą?

„Ko reikia norint išnagrinėti bylą? Didelio atidumo, nuoseklumo, kruopštumo, gebėjimo vertinti, pasverti įrodymus, atrasti ryšį su įvykiais ir dar daugelio kitų savybių“, – kviesdamas miestiečius burtis į komandas ir išmėginti šią interaktyvią atrakciją vardijo Panevėžio apygardos teismo pirmininkas Eigirdas Činka.

„Šio galvosūkio sprendimas kaip tik ir leidžia sužinoti, ar turite reikalingų savybių ir galite priimti teisingą sprendimą“, – sakė Panevėžio apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Vygintas Mažuika.

Norintiems išbandyti galvosūkį, reikia suburti komandą ir iš anksto registruotis el. paštu: panteismai@gmail.com arba telefonu 8 686 56977, taip pat galite parašyti žinutę Lietuvos teismų FB puslapyje. Žaidimas nemokamas ir atviras visiems!

„Teisingumo kambarys“ panevėžiečių lauks iki penktadienio kasdien nuo 12 iki 19 valandos, Laisvės a. 17, priešais Panevėžio apylinkės teismą. Vienu metu galvosūkį spręsti gali ne daugiau kaip 4 žmonių komanda. Kviečiame dalyvauti! Daugiau informacijos teiraukitės tel. 8 686 56977.

Panevėžys – penktasis miestas, kuriame lankosi „Teisingumo kambarys“. Jau pačią pirmąją dieną šią nemokamą pramogą išbandė net šešios panevėžiečių komandos. Bylos galvosūkiui išspręsti skirtos 45 minutės. Antrąją dieną užfiksuotas kol kas geriausias rezultatas – 27 min., tačiau taip operatyviai išnarplioti bylą pavyksta toli gražu ne visiems.

 

Irma Gritėnienė

Panevėžio apylinkės teismo pirmininko padėjėja

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email