2024, gegužės 24, Penktadienis

Išrinkti geriausi parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ dalyviai

Visą savaitgalį vykusi 22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“ baigėsi šiandien, sekmadienį, geriausiųjų parodos dalyvių apdovanojimais. Tris dienas panevėžiečiai ir miesto svečiai galėjo „Cido“ arenoje vykusioje parodoje pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvavo seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Parodą „EXPO Aukštaitija“ šiais metais aplankė daugiau nei 30 tūkst. žmonių. Parodoje dalyvavo 185 dalyviai, ekspozicija užėmė per 1 700 kvadratinių metrų parodinio ploto.

Pasibaigus parodai Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (Panevėžio PPAR) generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, pasidžiaugė, kad jau 22 kartą vykusi paroda nepraranda populiarumo. „Džiaugiamės, kad panevėžiečiai kiekvienais metais taip gausiai lanko parodą. Stengiamės, kad paroda įtiktų ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems. Džiugina ir tai, kad parodos dalyvių skaičius nemažėja. Tai tik įrodo, kad Panevėžio regionas yra gyvas“, – teigė V. Matkevičius.

Panevėžio PPAR generalinio direktoriaus nuomone, paroda, be abejonės, yra svarbiausias, didžiausias ir populiariausias verslo renginys Aukštaitijos regione. Jį pagyvina linksma, išradinga koncertinė programa, aukcionai, varžybos, žinomų sportininkų pasirodymai.

Šiemet parodos „EXPO Aukštaitija 2017“ organizatorių sudaryta speciali komisija išrinko geriausius parodos dalyvius. Patraukliausiu parodos stendu išrinktas bendrovės „Auresa“ stendas. Ši bendrovė Panevėžyje prekiauja „Toyota“ automobiliais.

Bendrovės vadovas Marius Goštautas džiaugėsi apdovanojimu. „Ketvirtą kartą dalyvaujame „EXPO Aukštaitija“ parodoje ir trečią kartą pelnome patraukliausio stendo apdovanojimą. Reiškia, kad mūsų darbas vertinamas ir mes esame automobilių pardavinėjimo lyderiai. Toks įvertinimas dar reiškia, kad ne tik einame teisingą linkmę, bet ir kad pasirinkome reikiamą kryptį. Be to, tai įrodo, kad esame Panevėžyje žinomi. Juk per šiuos metus pardavėme 164 automobilius, o iš jų net 42 automobiliai „Toyota C-HR“. Toks buvo eksponuojamas parodos stende“, – didžiavosi apdovanojimu M. Goštautas.

Už populiariausią gaminį parodoje apdovanota MB „Lietungė“. Ši bendrovė tik iš natūralių, kruopščiai atrinktų vaisių ir uogų, pasitelkus geras europines vyndarystės tradicijas bei asmeninius atradimus, gamina vynus.

Linksmiausiu stendu išrinktas Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos stendas, už vieningą stendo stilių ir vientisą reklamą apdovanota bendrovė „Kredora“, už aktyvų komandinį darbą įvertintas Birštono turizmo informacijos centro stendas, už novatorišką ir aktualią idėją apdovanota bendrovė „Geroli“, už parodos stendo spalvingumą įvertina bendrovė „Geld Baltic“, už profesionalų pristatymą ir stendo informatyvumą apdovanotas pokylių namų „Vasaris“ stendas.

Pokylių namų vadovė Miglė Gruzdenė džiaugėsi apdovanojimu ir teigė, jog jis pelnytas.

„Parodoje „EXPO Aukštaitija“ siekėme pristatyti „Vasario“ paslaugas bei produktus, veiklos koncepciją. Mums pavyko ir už tai buvome įvertinti. Šiųmetėje parodoje stengėmės pristatyti ne populiariausius pyragus, bandeles, tortus, vyniotinius, o edukacines programas „Restorano etiketas mažiesiems“, „Įkvėpti Miltinio“. Programos dalyviai mielai degustavo pagal režisieriaus Juozo Miltinio receptą iškeptą jo mėgstamiausią pyragą. Šeimos dalyvavo atrakcijoje „Restorano etiketas šeimai“ ir mini edukacinėje programoje su staigmenomis „Restorano etiketas“. Toks stendas pasiteisino, nes visas parodos dienas lankytojų srautas buvo tikrai didelis“, – sakė M. Gruzdenė.

Tris dienas vykusioje parodoje lankytojai galėjo pabendrauti su miesto vadovais ir aptarti su jais Panevėžio miesto problemas, aktualijas.

Savivaldybės stende buvo pristatytas Panevėžys, jo perspektyvos, savivaldos vaidmuo. Ypatingas dėmesys buvo skirtas miesto atnaujinimo projektų pristatymui: Laisvės aikštė su prieigomis, Senvagė, Skaistakalnio parkas, Nevėžio pakrantės, Nepriklausomybės aikštė, Kultūros ir poilsio parkas.

Parodos lankytojai galėjo stebėti Kultūros centro Panevėžio bendruomenių rūmų šokių kolektyvų „Grandinėlė“, „Miestelėnai“, šokių studijos „Šokio oazę“ pasirodymus. Klausytis humoro grupės „Ambrozija“ programos, grupės „Bohema“ koncerto, Simonos Jakubėnaitės „New Vocal“ studijos solistų koncerto, Daugpilio kultūros centro šokių kolektyvo „Saime“ programas.

Paskutinę parodos dieną joje apsilankė ir Panevėžyje viešinti Japonijos delegacija. Japonijos Hiracukos miesto mero Katsuhiko Očiai vadovaujama delegacija apžiūrėjo parodos dalyvių stendus, bendravo su Panevėžio PPAR atstovais.

22-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2017“ prasidėjo penktadienį IQ forumu „Panevėžys: galimybės laimėti šiame kėlinyje“. Forumo pagrindinės diskusijos – Panevėžio įvaizdžio lūžiai ir galimybės, sportiniai miesto įvaizdžio aspektai, kaip atrodo Panevėžys ekonominiame Lietuvos žemėlapyje, Panevėžio regiono ūkio raidos iššūkiai, „Rail Balticos“ postūmis ir galimybės Panevėžiui bei kitomis aktualiomis Panevėžio regionui temomis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai