2024, liepos 27, Šeštadienis

Įspūdingo spurto pergalei neužteko

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ tęsia kovas Betsafe-LKL mažajame finale – ketvirtadienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai 73:81 (17:21, 14:20, 18:20, 24:20) namuose nusileido Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ekipai, kuri išlygino serijos iki trijų pergalių rezultatą (1:1). Trečiasis susitikimas sekmadienį vyks Vilniuje.

Rungtynės prasidėjo atkakliu pirmuoju kėliniu, po kurio į priekį 9 taškus surinkusio Treshawno Thurmano vedami svečiai turėjo nedidelę persvarą (17:21).

Antrojo ketvirčio pradžioje panevėžičiams pavyko perimti pranašumą (24:23), bet kėlinį geriau užbaigę vilkai iki pertraukos sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą (31:41). Panevėžio ekipai per du kėlinius Deividas Sirvydis pelnė 11 taškų.

Trečiajame ketvirtyje likus trims minutėms šeimininkai sumažino atsilikimą iki septynių taškų (49:56), tačiau sėkmingesnę kėlinio pradžią sužaidę svečiai į ketvirtąjį kėlinį žengė turėdami plius dvylika (49:61).

Lemiamą ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ pradėjo įspūdingu spurtu 15:0 ir perėmė pranašumą (64:61). Visgi netrukus vėl geresnę atkarpą sužaidė vilkai ir susigrąžino plius septynis (64:71).

Likus pusantros minutės komandas skyrė penki taškai (69:74), bet du taškus su pražanga pelnė Regimantas Miniotas (69:77). Tuomet Orelikas ir Maldūnas pataikė po vieną baudą (71:77), bet dviem baudų metimais atsakė ir Miniotas (71:79).

Po Čanako pertraukėlės Maldūnas ir Beručka apsikeitė dvitaškiais (71:79) ir likusių sekundžių panevėžiečiams sugrįžti į rungtynes nebeužteko