2024, gegužės 2, Ketvirtadienis

Įspūdingas sugrįžimas ir pergalė po pratęsimo namuose

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ sužaidė dar vienerias rungtynes namuose – antradienio vakarą Nenado Čanako auklėtiniai Europos Taurės (EuroCup BKT) turnyre 91:86 (19:24, 25:24, 18:22, 24:16, 7:0) po pratęsimo įveikė Ankaros „Turk Telekom“ ekipą iš Turkijos ir įsirašė svarbią trečiąją pergalę.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai – per pirmąjį kėlinį atkovojo net septynis kamuolius puolime ir sėkmingai išnaudodami antruosius šansus po pirmųjų dešimties minučių pirmavo (19:24).

Antro ketvirčio pradžioje panevėžiečiai išsiveržė į priekį, bet neilgai trukus gerą atkarpą sužaidusi „Turk Telekom“ įgijo dviženklę persvarą (26:38). Visgi šeimininkai iki pertraukos deifictą sumažino (44:48).

Per pirmąją mačo dalį „7bet-Lietkabelis“ pataikė aštuonis tritaškius (8/18), iš kurių septynis kartu sumetė Gediminas Orelikas ir Martynas Varnas.

Trečiame kėlinyje sužaidus tris minutes svečiai vėl išsiveržė į priekį (44:55) ir neleido Čanako auklėtiniams priartėti. Po trijų kėlinių komandas skyrė aštuoni taškai (62:70).

Ketvirtajame kėlinyje Ankaros klubas pranašumą išlaikė, bet likus kiek daugiau nei minutei Orelikas pataikė tris tritaškius paeiliui, Sabeckis pelnė du taškus ir „7bet-Lietkabelis“ išplėšė pratęsimą (86:86).

Likus mažiau nei keturiasdešimt sekundžių Orelikas tritaškiu pelnė pirmuosius pratęsimo taškus (89:86), Wallace’as prametė abi baudas, Orelikas pelnė du taškus (91:86), kitoje pusėje svečiai prametė ir panevėžiečiai triumfavo.

Šiose rungtynėse panevėžiečiai vertėsi be Valinsko, Sirvydžio, Hadžibegovičiaus ir Bičkauskio.