Prieš kurį laiką rinkoje atsiradę išmanieji laikrodžiai netruko pelnyti simpatijas ir tapo viena iš perkamiausių prekių. Jais susižavėjo tiek sportuojantys, tiek ir pasyvaus laisvalaikio gerbėjai, mat toks prietaisas rodo kur kas daugiau nei tik laiką. Kiekvienas išmanusis laikrodis (smartwatch) stebina funkcijų gausa, tad išsirinkti kartais būna nelengva. Į ką atkreipti dėmesį ir kokius aspektus būtina įvertinti?

Ieškantiems funkcionaliausio laikrodžio

Jei norite itin aukštu funkcionalumu išsiskiriančio išmaniojo laikrodžio, atkreipkite dėmesį į tokias funkcijas kaip:

  • eSIM – išmanusis laikrodis tobulai atstos išmanųjį telefoną, o tai įvertinsite atlikdami daugelį kasdienių veiklų.
  • Dirželis susijęs su stiliumi ir patogumu. Rinkitės odinį, silikoninį ar pagamintą iš kitų medžiagų, svarbiausia, kad jis būtų kokybiškas.
  • Ekranas – kuo didesnis ekranas, tuo patogesnis laikrodžio naudojimas, tačiau drauge nepamirškite ir svorio – lengvesnis laikrodis bus patogesnis. Tiesa, ne mažiau svarbus ir ekrano tipas – neabejotinai puikią naudojimosi laikrodžiu patirtį garantuos AMOLED ekranai.
  • Baterijos veikimo laikas įkrovus – prioritetą teikite laikrodžiams, turintiems kuo ilgesnį veikimo laiką. Bene daugiausia prietaisų, kurie įkrauti puikiai veikia 1–2 dienas, tačiau rinkoje tikrai rasite ir tokių, kuriuos įkrauti reikės kartą per savaitę.
  • Maksimaliam patogumui ir itin plačioms galimybėms rinkitės laikrodžius, turinčius tokias funkcijas kaip WiFi, NFC, integruotas mikrofonas, išmaniojo telefono pranešimai, GPS, pulsometras, širdies ritmo jutiklis ir daug kitų. Sportuojantiems bei besirūpinantiems sveika gyvensena pravers žingsnių skaičiavimas, nueito atstumo, sudegintų kalorijų skaičiavimo funkcijos ir pan.
  • Atsparumas vandeniui  – didelis privalumas.

Didelė išmaniųjų laikrodžių įvairovė suteikia progą kiekvienam išsirinkti norimą dizainą. Sau tinkamą ras ir laisvalaikio, sportinio stiliaus gerbėjai, ir net propaguojantys solidų, rafinuotą stilių.

Print Friendly, PDF & Email