2022-05-24, Antradienis
19.6 C
Panevezys

Išmanieji telefonai su geriausia priekine kamera pagal „DxOMark“

Populiarusis kamerų reitingo projektas „DxOMark“ pagaliau pradėjo vertinti priekines išmaniųjų telefonų kameras. Bendrai išbandyta 12 įrenginių ir pirmoje vietoje atsirado „Google Pixel 3“ ir „Samsung Galaxy Note 9“.

Pasak Varle.lt telefonų specialistų kameros parametras įeina į TOP 5 svarbiausių parametrų renkantis telefoną sąrašą. Jaunimui ir asmenukių gerbėjams vis dažniau svarbiu aspektu tampa ne tik galinė, bet ir priekinė išmaniųjų kamera. Šiandien išmaniųjų flagmanai pasižymi labai panašiu fotografavimo kokybės lygiu, todėl renkantis įrenginį praverčia įvairūs testai ir reitingai.

Jeigu jums priekinė telefono kamera yra vienas svarbiausių parametrų, „DxOMark“ sudarytas reitingas gali būti naudingas. „DxOMark“ paskelbė pirmąjį išmaniųjų telefonų su geriausia priekine kamera reitingą. Remiantis „DxOMark“ geriausias asmenukių kameras turi „Google Pixel 3“ ir „Samsung Galaxy Note 9“. Šiems modeliams priskirti 92 taškai. Pirmajam išmaniųjų su geriausia prekine kamera penketukui dar priklauso „Xiaomi Mi Mix 3“, „iPhone Xs Max“, „Galaxy S9+“ ir „Google Pixel 2“. „DxOMark“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame paaiškina, kokiu būdu buvo tikrinamos ir vertinamos priekinės išmaniųjų kameros.

https://www.youtube.com/watch?v=n-YEYiCOSYo

Išmanieji su geriausia priekine kamera:

 1. „Google Pixel 3“ ir „Samsung Galaxy Note 9“
 2. „Xiaomi Mi Mix 3“
 3. „Apple iPhone Xs Max“
 4. „Samsung Galaxy S9 Plus“
 5. „Google Pixel 2“
 6. „Huawei Mate 20 Pro“
 7. „Samsung Galaxy S8“
 8. „Huawei P20 Pro“
 9. „Apple iPhone X“
 10. „Meitu V6“
 11. „Intex Aqua Selfie“
- Reklama -

Naujausi straipsniai