2024, balandžio 13, Šeštadienis

Išlydėta labdara į Rustavio miestą

Šiandien į Panevėžio miesto partnerio Rustavio miesto (Sakartvelas) seniausią darželį išlydėta labdara. Panevėžys jau daugiau nei dešimtmetį bendradarbiauja su šiuo miestu: vykdomi įvairūs kultūros, socialiniai ir patirties mainų projektai.

„Rustavis yra mūsų miestas partneris, kuriame besilankančios miesto delegacijos supažindinamos su įvairiomis gyvenimo sritimis. Savivaldybės delegacija vizito metu apsilankė šio miesto vaikų darželiuose ir pamatė realią situaciją: trūksta žaislų, lavinamosios ir mokomosios medžiagos, mokymo priemonių, lovų, ir panašiai. Todėl buvo inicijuota paramos akcija. Smagu, kad į ją atsiliepė įvairios miesto įstaigos, asociacijos, privatūs asmenys. Dėkoju visiems už bendruomeniškumą ir paramą mūsų partneriams“, – sakė miesto meras Rytis Račkauskas.

Panevėžio miesto savivaldybės organizuotą labdaros priemonių rinkimo akciją Rustavio miesto vaikų darželiams aktyviai įsitraukė Panevėžio miesto ikimokyklinio ugdymo mokyklų vadovų asociacijos pirmininkė ir Regos centro „Linelis“ direktorė Vera Janikūnienė, įstaigos tėvai, Panevėžio apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Panevėžio miesto mero patarėjas Vidas Savickas, kuris jau eilę metų bendradarbiauja su Vokietijos miestų bendruomenėmis, remiančiomis Panevėžio miestą įvairiomis priemonėmis, Panevėžio tėvų asociacijos valdybos narė Lina Kazokienė ir kiti privatūs asmenys.

Miesto savivaldybė dėkoja visiems akcijos dalyviams už gerą valią ir solidarumą su naujosios demokratijos šalimis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai