2024, liepos 27, Šeštadienis

Iš žiemos akvatlonų taurės varžybų – su medaliais

Savaitgalį Vilniuje vyko žiemos akvatlonų taurės I etapas, kuriame puikiai pasirodė ir prizines vietas laimėjo Panevėžio sporto centro trenerės Alinos Rancevos ugdytiniai.

Geriausiai sekėsi Mildai Ažusienytei, Elzei Pečiulytei ir Emiliui Nikanorovui. Šie sportininkai greičiausiai įveikę rungtis laimėjo pirmąsias vietas. Antrosios finišo liniją kirto Darija Raštutytė ir Gabrielė Tonkutė. Trečiąsias vietas iškovojo Eva Baranauskaitė, Dovilė Rodriguez-Aleknaitė, Ugnė Varaškevičiūtė bei Benita Čiplytė. Ugnė ir Benita plaukė 200 m ir bėgo 1 km distancijas, kiti sportininkai – plaukė 400 m ir bėgo 3 km distancijas.

Skaičiuojama, kad varžybose įvairiose amžiaus grupėse dalyvavo per 140 sportininkų iš visos Lietuvos.