2024, liepos 27, Šeštadienis

Iš Lietuvos orientavimosi sporto čempionato parvežtas sidabras ir bronza

Šalia Trakų vykusiame Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate vidutinėje trasoje su beveik 600 orientacininkų prie starto linijos išsirikiavo ir Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Varžybose geriausiai sekėsi V18 amžiaus grupėje dalyvavusiam Tadui Mackevičiui. Sportininkas 5,2 km trasą su 19 kontrolinių punktų įveikęs per 39  min. 45 sek. pasidabino sidabro medaliu. M20 amžiaus grupėje startavusi Miglė Činčikaitė 5,3 km su 20 kontrolinių punktų įveikė per 1 val. 4 min. 41 sek. Šis rezultatas sportininkei garantavo bronzą. Trečią vietą užėmė ir Armantė Šimaitė. M14 amžiaus grupėje dalyvavusi sportininkė 2,6 km su 9 kontroliniais punktais įveikė per 27 min. 48 sek.

Šiose varžybose buvo kovojama ne tik dėl medalių įvairiose amžiaus grupėse, bet ir dėl vietų Lietuvos rinktinėje, kuri jau šį savaitgalį, gegužės 17-19 d., dalyvaus Ignalinoje vyksiančiame Baltijos šalių čempionate. Įvertinus sportininkų pasiektus rezultatus į Lietuvos rinktinės sudėtį pateko 4 Panevėžio sporto centro ugdytiniai – jaunimo grupėje varžysis Miglė Činčikaitė, Salvijus Strolė bei Tadas Mackevičiaus, vaikų amžiaus grupėje – Armantė Šimaitė. Šiuos sportininkus varžyboms ruošia orientavimosi sporto treneris Algirdas Šalkauskas.