Remiantis Statistikos departamento duomenis pagal vakcinacijos rodiklius Panevėžys iš didžiųjų šalies miestų yra pirmasis. Pirmąja vakcinos nuo COVID-19 ligos doze Lietuvoje paskiepyti 1 mln. 554 tūkst. 553 gyventojai, o tai sudaro 55,6 proc. Vilniuje paskiepytų gyventojų pirmąją doze yra 57,4 proc., Kaune – 59,2, Klaipėdoje – 46,7, Šiauliuose – 54,5 proc. Panevėžyje pirmąja doze paskiepyti 50 tūkst. 534 gyventojai, o tai sudaro 59,7 proc.

„Džiaugiamės, kad panevėžiečiai atsakingai žiūri į susidariusią epidemiologinę situaciją šalyje ir siekdami užkirsti kelią plisti šiam pavojingam virusui aktyviai skiepijasi nuo COVID-19 ligos. Gyventojams siekiame sudaryti kuo geresnes sąlygas kovai su koronavirusu, todėl šią savaitę Panevėžys prisijungė prie Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvos didinti skiepijimo apimtis. Panevėžiečiai ir į Panevėžį užsukę kiti šalies gyventojai gali pasiskiepyti ne tik vakcinacijos centre, bet ir prie didžiųjų prekybos centrų. Nepasiskiepijusius gyventojus labai kviečiu pasinaudoti šia galimybe“, – sako Panevėžio savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Kazimieras Armonavičius.

Skiepijimo akcija vyks: rugpjūčio 16 d. nuo 11 iki 16 val. J. Basanavičiaus g. 67, šalia LIDL;

rugpjūčio 18 d. nuo 11 iki 16 val. Smėlynės g. 112, šalia „Maxima“;

rugpjūčio 23 d. nuo 11 iki 16 val. Kniaudiškių g. 6, šalia IKI (Šermutas);

rugpjūčio 25 d. nuo 11 iki 16 val. Vakarinė g. 61, prekybos centro RYO patalpose, šalia „Rimi“.

Skiepijimui prie prekybos centrų pasitelkta UAB „Panevėžio autobusų parkas“ pagalba, atėjusiųjų lauks autobusas, kuriame ir vyks vakcinacijos procesas. Paskiepytieji galės palaukti autobuse. Atkreipiame dėmesį, kad vakcinacija vyks be registracijos, „gyvos eilės“ principu. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės. Planuojama skiepyti „Janssen“ vakcina.

Komentarai
Print Friendly, PDF & Email