2024, balandžio 19, Penktadienis

Iš Alytaus taurė ir medaliai

Vasario 16 d. Alytuje pasibaigė 2016/2017 metų Lietuvos rankinio federacijos jaunimo vaikinų Taurės varžybos, kuriose varžėsi 9 komandos iš Alytaus, Varėnos, Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Pasvalio, Panevėžio, Molėtų ir Utenos.

Finalinėje dvikovoje susitiko Panevėžio KKSC ir Alytaus SC rankininkai.

Palaikomi gausaus sirgalių būrio Alytaus rankininkai nesugebėjo palaužti panevėžiečių. Nors pirmas kėlinys vyko apylygiai ir Panevėžio komanda laimėjo tik vieno įvarčio skirtumu, antrame kėlinyje panevėžiečiai perėmė iniciatyvą ir rungtynes laimėjo 27: 19.

Geriausio žaidėjo prizą pelnė Panevėžio komandos vartininkas Benas Balzarevičius. Daugiausia prie komandos pergalės prisidėjo Eimantas Girnis pelnęs 8 įvarčius, Erikas Vilkoicis – 8 įv., Rytis Anužis – 4 įv., Ignas Storukas – 3 įv. , Vladas Tomkevičius ir Martynas Giedraitis – po 2 įv. Puikiai gynyboje žaidė Justas Totoraitis.

Nugalėtojų taurę ir medalius iš Alytaus parsivežė komandoje rungtyniavę šiek tiek jaunesni žaidėjai : T. Vaidžiūnas, D. Girnis, M. Raugalė, D. Letkauskas, L. Survila, E. Martinaitis.