2024, birželio 16, Sekmadienis

Įpusėjo tarptautinis V.Karpačiausko vardo turnyras

Vakar Panevėžio “Cido” arenoje prasidėjo tradicinis XXI V.Karpačiausko vardo bokso turnyras. Turnyre dalyvauja sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Estijos, Rusijos, Baltarusijos, Norvegijos, Čekijos, Azerbaidžano, Ukrainos, Švedijos, Izraelio, Vokietijos, Armėnijos.

Šiandien nuo 17 val. rengiami pusfinaliai, na o rytoj, šeštadienį, bokso mėgėjai kviečiami stebėti finalinių kovų. Varžybų pradžia 15 val. Laukia ne tik įspūdingos boksininkų kovos, bet ir šou programa.

Bokso turnyro organizatorius V. Karpačiauskas priminė, kad idėja rengti tarptautinį turnyrą Panevėžyje jam kilo baigus sportininko karjerą.

„Idėją labiausiai palaikė treneriai, o dabar ir pats esu treneris ir sutinku, kad tokios tarptautinės kovos boksininkams yra labai reikalingos ir įdomios žiūrovams. Nors šiais metais turnyro dalyvių skaičius mažesnis nei pernai, bet bokso kovos bus įdomios. Juolab, kad turnyre dalyvauja boksininkai iš įvairių šalių“, – apie turnyrą pasakoja dvylika metų treneriu dirbantis V. Karpačiauskas.

- Reklama -

Naujausi straipsniai