2024, balandžio 19, Penktadienis

Intensyvus Panevėžio pareigūnų darbas – sulaikyti parduotuvių vagys

Nuo 2019 m. spalio mėn. iki 2020 m. vasario mėn. Panevėžio mieste buvo gaunami pranešimai apie įsibrovimus į parduotuves, kurių metu buvo grobiamos įvairios materialinės vertybės: cigaretės, alkoholis, higienos prekės, įvairūs darbo įrankiai, pavogti 7 dviračiai ir motoroleris. Suplanuoti nusikaltimai buvo atliekami žaibiškai, nakties metu. Bendra parduotuvių patirta turtinė žala siekia apie 10 000 eurų.

Itin intensyviai ir kruopščiai dirbę Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė 2 įtariamuosius vyrus (gim. 1982 ir gim. 1953 m.). Tai Panevėžio miesto gyventojai. Vienas iš įtariamųjų policijai žinomas, teistas. Atlikus kratas įtariamųjų namuose, dalis vogtų daiktų buvo rasta.

Vienam iš įtariamųjų paskirtas 3 mėnesių suėmimas, kitam švelnesnė kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti.

Ikiteisminis tyrimas atliekamas Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyboje. Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorai.

Už tokį nusikaltimą Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. numatyta bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

- Reklama -

Naujausi straipsniai