2024, gegužės 18, Šeštadienis

Inovacijų centras kviečia į konkursą

Lietuvos inovacijų centras kartu su partneriais jau tryliktus metus organizuoja konkursą „Inovacijų prizas 2017“. Konkursu siekiama skatinti verslų mąstymą, technologinę plėtrą ir inovatyvumą. Jis yra atviras visoms verslo įmonėms, registruotoms Lietuvoje. Dalyvavimas konkurse – nemokamas.

Įmonės varžosi dviejose kategorijose: „Inovatyvi įmonė“ ir „Inovatyvus produktas“. Dalyvių pateiktas paraiškas vertina nepriklausoma ekspertų komisija pagal iš anksto nustatytus kriterijus. Komisijai talkina Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network – EEN) ekspertai.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti Inovacijų prizo statulėlėmis bei sertifikatais ir įgis teisę naudoti Inovacijų prizo logotipą rinkodaros tikslams. Konkurso dalyviai bus pakviesti į gruodžio 15 d. Valdovų rūmuose vyksiantį tinklaveikos ir ryšių užmezgimo bei partnerystės plėtros renginį ir iškilmingą apdovanojimų ceremoniją. 

Paraiškas galima teikti iki 2017 m. lapkričio 5 d.

Paraiškas konkursui ir daugiau informacijos galima rasti čia: http://lic.lt/inovaciju-prizas/.

Būtume dėkingi, jei paskelbtumėte šią informaciją, kad kuo daugiau regionuose veikiančių įmonių turėtų galimybę sudalyvauti konkurse. 

- Reklama -

Naujausi straipsniai