2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

Ilgasis savaitgalis prasidėjo gana ramiai

Moteris gyv. Panevėžyje, pranešė, kad 2017-04-29 d. 01.30 val., namuose gyvenantis kartu sugyventinis  sučiupo jai už kaklo ir stipriai stūmė į duris, nuo smūgio išdužo durų stiklas ir ji susižalojo kairę koją, ranką bei galvą. Įvykio metu namuose buvo mažametis sūnus, gimęs 2014 m. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas ieškomas.

2017-04-28 d. 15.40 val., moteris gyv. Panevėžyje, būdama blaivi, vairuodama automobilį ,,Renaulst Megane“ bei važiuodama Zanavyku gatve, nereguliuojamoje sankryžoje su J. Basanavičiaus g., sukdama į dešinę pusę nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio ,,Mazda“, kurį vairavo, blaivi moteris gyv. Panevėžyje, ir trenkėsi į . Eismo įvykio metu abi transporto priemonės atsidūrė priešpriešinėje eismo juostoje, ko pasekoje atsitrenkė į priešpriešais atvažiuojantį automobilį ,,Ford Galaxy“, kurį vairavo vyras. Eismo įvykio metu buvo apgadintos visos trys transporto priemonės. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio ,,Mazda“ keleivė.Į ,,Respublikinė Panevėžio ligoninė moteriai nustatytas krūtinės sumušimas, išleista gydytis ambulatoriškai.

2017-04-29 d. 06.19 val., vyras gyv. Panevėžyje, būdamas blaivus, vairuodamas automobilį ,,VW Passat“, važiuodamas Panevėžyje, Dariaus ir Girėno gatve, nereguliuojamoje sankryžoje su Parko g., sukdamas iš šalutinio kelio, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio automobilio ,,Audi 80“, kurį vairavo blaivi moteris gyv. Panevėžyje, ir trenkėsi į ją. Eismo įvykio metu apgadintos abi transporto priemonės, nukentėjo abiejų automobilių vairuotojai. VšĮ „Respublikinė Panevėžio ligoninė“ ,,Audi 80“ vairuotojai nustatytas krūtinės sumūšimas, ,,VW Passat“ vairuotojui nustatytas kairio akies voko sumušimas, išleisti į namus, paskirtas ambulatorinis gydymas.

Balandžio 29 d. 19.09 val., Panevėžio apskrities VPK areštinės kameroje vyras (sulaikytas už pasipriešinimą policijos pareigūnams), sudaužė ant sienos kabėjusį veidrodį ir stiklo šuke susižalojo kairės rankos riešą. VšĮ ,,Respublikinė Panevėžio ligoninė suteikus medicininę pagalbą, įtariamasis grąžintas į areštinę.

Moteris gyv. Panevėžyje, pranešė, kad balandžio 28 d. 23.10 val., iš namų išėjo nepilnametė dukra, gimusi 2003 m., gyv. kartu, ir iki šiol negrįžta. Požymiai – apie 165 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesūs, ilgi plaukai, mėlynos spalvos akys. Su savimi turėjo telefoną.

Iš PAVPK operatyvaus valdymo sk. pranešimo.

- Reklama -

Naujausi straipsniai