2024, gegužės 21, Antradienis

Ieškomasis kaip dingęs be žinios tapo kaltinamuoju

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nuo šių metų balandžio 5 dienos ieškojo 53 metų vyro, kurio žmona pranešė, kad sutuoktinis išėjęs iš namų Panevėžyje, Kirtimų g., dingo be žinios.

Pareigūnai, ieškodami asmens, pasitelkė kinologus su šunimis, žvalgė visas įmanomas jo buvimo vietas, šukavo apylinkes, miškingas teritorijas, išplatino ieškomojo nuotraukas visiems patruliuojantiems pareigūnams, buvo pakeltas sraigtasparnis. Du kartus kreiptasi į žiniasklaidą ir visuomenę prašant pagalbos padėti nustatyti dingusiojo buvimo vietą.

Jokių žinių apie asmenį sulaukti ir jo buvimo vietos nustatyti nepavyko, kol gegužės 12 dieną negyvenamos sodybos savininkas, atvykęs į Panevėžio r., Miežiškių sen., Purkonių k., esančią sodybą pastebėjo, kad išlaužta durų spyna. Sodyboje užsibarikadavęs slėpėsi minėtas ieškomasis, kaip dingęs asmuo. Džiugu, kad po maksimalių, tačiau bevaisių policijos paieškų asmuo rastas gyvas.

Sodybos savininkas pasigedo sodyboje laikytų drabužių ir stalo įrankių, ir iš ieškomo dingusiojo be žinios asmuo tapo įtariamuoju vagyste. Jam gresia iki šešerių metų nelaisvės, tačiau asmuo kaltės nepripažįsta.

Pareigūnai turi ir daugiau įtarimų asmeniui ir deda visas pastangas jiems išsiaiškinti, atliekamos apklausos. Kyla įtarimų ir dėl asmens psichikos būklės, kuri bus tiriama.

Vyresnioji specialistė Rasa Meištė

- Reklama -

Naujausi straipsniai