2024, liepos 19, Penktadienis

Įdomu: naudojant du monitorius darbuotojų produktyvumas gali padidėti iki 21 proc.

reklama rubai
„Dell Technologies“ pristatė naują „OptiPlex 7070 Ultra“ modelį, kuriame mažas, bet galingas procesorius vertikaliai telpa ploname ir lengvame kompiuterio stove. Šis modelis – pažangiausias rinkoje, taupantis vietą ir pasižymintis išskirtiniu „zero-footprint“ dizainu. Pagrindinė (motininė) kompiuterio plokštė ir kiti komponentai saugomi monitoriaus stove ir neužima papildomos vietos po stalu ar ant jo.
Naujasis kompiuteris taip pat yra visiškai modulinis, todėl kiekvienas vartotojas gali konfigūruoti ir atnaujinti jo komponentus pagal poreikį. Tai reiškia, kad kompiuteris ir jo ekranas gali būti atnaujinami ir aptarnaujami nepriklausomai vienas nuo kito.
Neseniai atliktas „Dell“ tyrimas rodo, kad naudojant du monitorius darbuotojų produktyvumas gali padidėti iki 21 proc. Pavyzdžiui, bendrovės „Ultra“ modelis gali palaikyti iki trijų ekranų – nuo 19 iki 27 colių, taip dar padidinant darbuotojų produktyvumą, o kai šis modelis suporuojamas su „Dell“ USB-C monitoriais, galia, duomenys, vaizdo bei garso įrašai perduodami vienu kabeliu.
„IT lyderiai visuomet susiduria su spaudimu išlaikyti žemiausios kainos garantą ir kartu suteikti lankstumą ir laisvę, kurios reikia vartotojams, kad savo darbą atliktų produktyviausiai. Pastebime, kad vis daugiau bendrovių renkasi atviro tipo biuro patalpas ir ieško technologijų, kurios maksimaliai išnaudotų esamos darbo vietos plotą ir darbuotojų produktyvumą bei atpirktų IT investicijas“, – sako „Dell Fixed Computing“ viceprezidentas Dave Lincoln.
„Dell“ atlikti klientų tyrimai taip pat rodo, kad įmonės teigiamai vertina savo sistemų atnaujinimo galimybes. Jos džiaugiasi principu „viskas viename“. Kadangi klientai yra linkę keisti pačius kompiuterius dažniau nei jų ekranus, nepriklausomas „Ultra“ modulinių komponentų atnaujinamas suderina geriausius tradicinio stacionaraus kompiuterio ir „viskas viename“ įrenginius vienoje naujoje platformoje.
Pažangus, atnaujinamas ir inovatyvus dizainas
„OptiPlex 7070 Ultra“ turi lengvai konfigūruojamus elementus, užtikrinančius maksimalų lankstumą ir našumą. Pagrindiniai naujojo modelio bruožai apima nepriklausomo kompiuterio ir ekrano atnaujinimą, kuris vartotojams suteiks galimybę bet kuriuo metu pakeisti, patobulinti ar aptarnauti bet kurią kompiuterio dalį. Modelyje įdiegtos lanksčios konfigūracijos puikiai tinka skirtingiems žmonėms prisijungti prie vieno įrenginio bei atvirų erdvių darbo vietoms.
Tuo tarpu kompiuterio ekranas nuo šiol pritaikomas skirtingiems atvejams ar skirtingiems darbo stiliams. Pavyzdžiui, vartotojas gali pasirinkti reguliuojamo aukščio arba fiksuotą stovą, VESA tipo tvirtinimą, taip pat lengvai reguliuojamą „Dell“ vieno monitoriaus (MSA20) bei manevringą dvigubo monitoriaus stovą (MDA20). Atsižvelgus į vartotojų poreikius, našumas ir pajėgumai patobulinti – iki „Intel® Core™ vPro™ i7 procesoriaus, 64 GB operatyviosios atminties, 1 TB NVMe SSD ir 2 TB HDD.
Naujasis „OptiPlex 7071 Tower“ siūlo įspūdingas virtualios realybės galimybes
„Dell“ taip pat pristatė naują „OptiPlex 7071 Tower“ modelį, puikiai tinkantį bendrovėms, naudojančioms virtualios realybės sprendimus, skirtus, pavyzdžiui, mokymams ar pardavimams. Su naujuoju „OptiPlex 7071 Tower“ kasdienės užduotys atliekamos dar produktyviau – šis sprendimas pasižymi aukščiausiu našumu, daugybe parinkčių ir priedų, pritaikytų šių dienų vartotojų poreikiams. Šiuo metu galingiausias „OptiPlex“ gali būti sukonfigūruotas su 9-osios kartos „Gen Intel® Core™“ procesoriais iki 95W, 8 branduolių „Core i9“ procesoriumi su „Intel vPro®“ technologija.
„OptiPlex“ optimizuotas su „Dell Technologies Unified Workspace“ sistema
„Dell Technologies“ šiais metais paskelbė apie „Unified Workspace“ sistemą, dėl kurios darbuotojas gauna geriausią darbo patirtį. Šiam tikslui pasiekti pasitelkiami automatizuoti, atviri ir intelektualūs valdymo sprendimai. Naujasis „OptiPlex“ paketas optimizuotas su „Dell Technologies“ „Unified Workspace“ sistema, todėl IT specialistas gali lengvai įdiegti, apsaugoti, valdyti ir palaikyti įrenginius, o vartotojų produktyvumas pastebimas iš karto.
„Dell OptiPlex 7070 Ultra“ ir „Dell OptiPlex 7071“ prekyboje pasirodys šį rudenį.
- Reklama -

Naujausi straipsniai