2024, liepos 16, Antradienis

Į miestą partnerį Vinycią išvyko dar vienas vilkikas su Panevėžio parama

reklama rubai

Šiandien išsiųsta jau antroji Panevėžio miesto savivaldybės humanitarinės pagalbos siunta, paaukota įvairių miesto verslo įmonių, bendruomenių ir gyventojų, skirta miestui partneriui Ukrainoje Vinyciai.

Iš Panevėžio išvežta medicinos reikmenų (tvarsčių, pleistrų, įtvarų), įvairių higienos priemonių, maisto produktų (konservų, kruopų, arbatos, kavos ir kt.), drabužių, piešti skirtų kanceliarinių prekių, gėrimų, vandens, maisto Ukrainos kariams ir kt. Bendra krovinio vertė į Vinycią siekia per 46 tūkst. Eur.

Prie paramos prisidėjo Lietuvos Raudonojo Kryžiaus, Panevėžio atviro jaunimo centro savanoriai, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai, įmonės „IOCO Packaging“, „Kalnapilis“, „Kauno grūdai“, „Roquette Amilina“, UAB „RFX Care Lithuania“, „Litada“, „Tarpa“, „Maisto bankas“, „Panevėžio bičiulis“, UAB GTV Store, piniginę paramą skyrė draugiškas miestas iš Italijos Castiglione in Teverina, „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai, nupiešė po piešinį ir paaukojo maisto Ukrainos kariams ir piešti skirtų kanceliarinių prekių, įvairios miesto bendruomenės, nevyriausybinės organizacijos ir gyventojai.

- Reklama -

Naujausi straipsniai