2024, gegužės 18, Šeštadienis

Gyva pažintis su „Draugoteka”!

Vasario 23 d. 10 val. Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės bibliotekos Konferencijų salėje – gyva pažintis su nauja mobiliąja programėle „Draugoteka”. Į pristatymą kviečiame ugdymo specialistus kartu su 5–8 klasių moksleiviais. Registruojame el. paštu edukacijos@pavb.lt, tel. +370 616 19 703.

Renginio dalyviai dalyvaus edukacijoje – susipažins su penkiais „Draugotekos” personažais – skirtingo charakterio ir pomėgių paaugliais Jonu, Klaudija, Luna, Saule ir Elijumi. Atliks įvairias kūrybines užduotis, analizuos ir interpretuos knygų ištraukas, mokysis atpažinti savo gyvenimiškų situacijų atspindžius literatūroje, čia rasti atsakymus į svarbius gyvenimiškus klausimus.

„Draugoteka” – nemokama Panevėžio, Klaipėdos, Kauno apskričių bibliotekų sukurta mobilioji programėlė 5-8 klasių moksleiviams. Naujas, inovatyvus skaitymo skatinimo žaidimas pritaikytas „Android” ir iOS operacinių sistemų mobiliesiems įrenginiams.

„Draugotekos” programėlėje minimas knygas specialiose lentynose pristato 39 Panevėžio, Klaipėdos, Kauno regionų bibliotekos. Šalia jų įrengti ir „Draugotekos” knygomatai. Tad jaunieji skaitytojai gali pasiimti ar grąžinti leidinius nekontaktiniu būdu, bet kuriuo jiems patogiu laiku, naudojantis mobiliąja programėle.

Šios naujovės vaikams ir paaugliams – projekto „Inovatyvūs Lietuvos bibliotekų skaitymo skatinimo sprendimai vaikų ir jaunimo socialinių santykių kūrimui su aplinka” dalis. Projektą įgyvendina G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka, Klaipėdos apskrities I. Simonaitytės viešoji biblioteka, Kauno apskrities viešoji biblioteka.

Projektas finansuojamas 2014–2021 m. Europos ekonominės erdvės ir Norvegijos finansinių mechanizmų priemonės „Kultūros prieinamumo plėtojimas ir kultūrinio švietimo stiprinimas” lėšomis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai