2024, vasario 23, Penktadienis

Gruodis Panevėžio „Cido“ arenoje: kaip nepaklysti renginių sūkuryje

Regioninių arenų lyderė Panevėžio „Cido“ arena 2017-uosius baigs aukščiausio lygio renginių gausa. Vien gruodžio mėnesį arenoje įvyks 13 renginių, kuriuose laukiama apsilankant daugiau nei 70 tūkst. lankytojų.

Šių metų gruodį arenoje turėsime itin daug ryškių renginių, tokių, kurie sutraukia pilnas sales žiūrovų. Dėl šios priežasties ir lankytojų arenoje laukiame gerokai daugiau. Be to, žmonės išmoko linksmintis ir švęsti renginiuose, todėl jau kelintus metus iš eilės gruodį taip pat stebime spartų lankytojų augimą arenoje. Jei 2014 m. gruodį arenoje apsilankė apie 38 tūkst. žiūrovų, tai pernai lankytojų tuo pačiu laikotarpiu turėjome jau daugiau nei 61 tūkst., šiemet šį kiekį planuojame padidinti dar bent 10 tūkst.“, – prognozuoja Panevėžio „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

Iki šventinių renginių liekant vis mažiau laiko, sparčiai tirpsta ir į juos parduodamų bilietų skaičius. T. Inčikas atvirauja, kad net neįmanoma išskirti pačių populiariausių šių metų gruodžio mėnesio renginių „Cido“ arenoje – visi renginiai gali pasigirti dideliu susidomėjimu. Kad išsirinkti, kaip gruodį palepinti save ir savo artimuosius, būtų lengviau, arenos vadovas renginius suskirstė pagal žiūrovų tipus.

Sporto entuziastų ir krepšinio fanų gruodį „Cido“ arenoje laukia du Europos taurės krepšinio mačai ir LKL kova. Gruodžio 6 d. Panevėžio „Lietkabelis“ susitiks su Miuncheno „Bayern“ klubu, o gruodžio 19 d. pergalę išplėšti bandys iš Stambulo „Galatasaray Odeabank“ krepšininkų. Prieš pat Kūčias, gruodžio 23 d., į paskutinę šių metų dvikovą namų arenoje „Lietkabelis“ stos su iš LKL vicečempionų pozicijos išstumtais Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkais.

Jaunąją kartą ir jai prijaučiančius į areną gruodžio 21 d. kviečia Marijonas Mikutavičius, o gruodžio 29 d. – grupė „Sel“ ir, kaip visuomet, žada ne tik galybę puikiai pažįstamų hitų, bet ir įspūdingus šou.

Klasikos mėgėjai savo kalendoriuose taip pat turėtų pasižymėti dvi datas. Antrąją Kalėdų dieną, gruodžio 26-ąją, „Cido“ areną užlies pagal kultinę lietuvių liaudies pasaką „Eglė žalčių karalienė“ pastatyto miuziklo garsai. Naują Lietuvos scenos deimantą žiūrovams įteiks talentingas duetas – Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius. Jau sekančią dieną, gruodžio 27-ąją, arenoje įsikurs kitas talentas – pasaulinės šlovės sulaukęs akordeonistas Martynas Levickis. Vienas įtakingiausių Lietuvos kultūros atstovų ruošia „365“ koncertinę programą, kurios branduolys – įspūdingieji Antonio Vivaldi ir Ástor Piazzolla ciklai „Metų laikai“.

Vyresni tėveliai ir mamytės, o taip pat seneliai ir močiutės jausis laimingi klausydami it feniksas iš pelenų pakilusios Džordanos Butkutės ar Kastyčio Kerbedžio atliekamų kūrinių. Simboliška, tačiau Lietuvos scenos karalienė Dž. Butkutė gruodžio 2 d. „Cido“ arenoje jubiliejiniu koncertu pradės šventinių renginių maratoną, o K. Kerbedis gruodžio 30 d. jį užbaigs.

Patys mažiausi pramogautojai laukiami gruodžio 3 d., kuomet arenoje bus švenčiamas Kakės Makės gimtadienis. Specialiai šiai progai kompozitorius Rokas Radzevičius ir dainininkė Aistė Smilgevičiūtė parašė visiškai naujas daineles ir populiariausias knygelių istorijas sujungė į vieną kūrinį, kuris virto nuostabiu visai šeimai skirtu miuziklu. Beje, gruodžio 3 d., prieš pat gimtadienio šventę, „Cido“ arenoje bus papuošta ir Kalėdų eglė, kurią padedami Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkų tradiciškai puoš Panevėžio Algimanto Bandzos kūdikių ir vaikų globos namų auklėtiniai. Kiek pasidarbavę ir pasivaišinę, vaikai bus pakviesti sudalyvauti Kakės Makės gimtadienyje. Pastarąją dovaną vaikams įteiks renginio organizatorius VšĮ „Teatro dienos“.

Besiruošiantys Kalėdoms į areną taip pat turėtų užsukti gruodžio 8–10 d., kuomet čia vyks kasmetinė „Kalėdinė mugė“. Praėjusiais metais mugėje savo produkciją pristatė net 160 dalyvių iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Šiemet dalyvių laukiama dar daugiau, tad mugė – puiki vieta pasirūpinti šventinėmis dovanomis, vašių stalu ar namų dekoru.

Pasiūla šiemet tikrai didžiulė, tad, esu tikras, kiekvienas panevėžietis ras tai, kas artimiausia jo širdžiai, gražiausia akiai ir maloniausia ausiai“, – galimybe nudžiuginti miestiečius džiaugiasi „Cido“ arenos vadovas. T. Inčikas taip pat pastebi, kad šiemet ypač daug miesto įmonių kolektyvų didžiąsias metų šventes pažymės įvairiuose renginiuose miesto arenoje.

- Reklama -

Naujausi straipsniai