2024, kovo 4, Pirmadienis

Globos namų auklėtiniai surengė kalėdinę mugę policijos komisariate

Didžiųjų metų švenčių laukimą Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate pagyvino Panevėžio rajono vaikų globos namų auklėtinių surengta kalėdinė mugė.

Mugė komisariate vyksta jau šeštus metus iš eilės. Globos namų auklėtiniai kasmet policijos bendruomenei atveža savo kūrybos darbų iš medžio.

Jaunieji meistrai, atvykę iš Linkaučių kaimo, kuklinosi, išgirdę pagyras, ir nedrąsiai dėstė, kad kurti darbus iš medžio gali kiekvienas, tereikia noro ir laiko. Jie atvežė daug kruopščiai padarytų žaislų, buityje pritaikomų priemonių – lentelių, mentelių, plaktukų.

Kas tik norėjo, galėjo įsigyti rankų darbo dirbinių, suvenyrų ir, žinoma, pasirūpinti kalėdinėmis dovanomis artimiesiems. Susidomėjusių ir perkančiųjų netrūko, jie iš mugės išėjo šypsodamiesi ir įgytais darbais žadėjo švenčių proga nudžiuginti kitus.

Jaunieji kūrėjai maloniai bendravo su pirkėjais, pasakojo, iš ko gamino drožinius, atsakė į klausimus. Paklausti, kur išleis uždirbtus pinigus, aiškino, kad dalis jų bus skirta dirbinių gamybos medžiagoms pirkti, o kiti – pramogoms.

Baigiantis mugei, policijos bendruomenė jauniesiems kūrėjams linkėjo gražių švenčių ir kvietė atvykti kitais metais.

- Reklama -

Naujausi straipsniai