2024, liepos 15, Pirmadienis

Giedrius Notkus su komanda į „Gintarinį pragarą“ sugrįš prie „Porsche“ vairo

reklama rubai

Jau liepos 13-16 dienomis Palanga taps Lietuvos automobilių sporto gerbėjų traukos centru, kadangi čia įvyks „Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynės. Jau dabar joms registruota daugiau nei 30 komandų, o jų sąraše galima aptikti ir „Viada Multi FX & AJUS group“ ekipą. Jau aiški ne tik šios komandos sudėtis, bet ir automobilis, kurį vairuos trys patyrę pilotai.

„Viada Multi FX & AJUS group“ komandai Palangoje atstovaus Giedrius Notkus, Jonas Sluckus ir Remigijus Devainis. Visi šie lenktynininkai – puikiai žinomi autosporto pasaulyje bei turi patirties ir „Aurum 1006 km Powered by Hankook“ lenktynėse.

Ankstesniais metais komandos nariai kartu ar atskirai yra vairavę pačius įvairiausius automobilius – BMW M3, „Mitsubishi Lancer EVO“ ar net dyzelinį „Volkswagen Golf“, tačiau komanda nusprendė atversti naują puslapį. Ekipa Palangoje šiemet startuos su 2015-ųjų metų „Porsche 911 GT3 CUP“ automobiliu, kuriuo kadaise lenktyniavo ir brolių Gelžinių komanda.

„Džiaugiuosi, kad su partnerių pagalba mums pavyko įgyvendinti savo seną svajonę lenktynėse Palangoje startuoti „Porsche“ automobiliu. Manau, kad kaip komanda pribrendome tokiam sprendimui, nes norint važiuoti greitai jau reikia ir greitesnio automobilio. Šį automobilį su partnerių pagalba lenktynėms nuomosimės iš vienos Lietuvos komandos, kuri taip pat lenktyniauja tokiu pačiu automobiliu, o vieną turėjo nuomai. Viso to nebūtų be mūsų partnerių – „Viada LT“ ir kitų, kurie prisidėjo prie šio projekto suprasdami, kad lenktynės Palangoje yra beprotiškai populiarios, jas stebi daugybė žiūrovų, plačiai nušviečia žiniasklaida, todėl tai puiki vieta parodyti save“, – sakė Giedrius Notkus.

Giedrius Notkus sako, kad iki šiol su šiuo „Porsche“ turėjo vos vieną treniruotę, tačiau jau spėjo suprasti šio automobilio skirtumus bei charakterį. Pasak piloto, iki lenktynių Palangoje komandos nariai surengs ir dar vieną testų dieną ir tikisi už dviejų savaičių jau būti geriausios per tokį laiką įmanomos formos.

Nors dėl aukščiausių pozicijų bendroje šių metų dalyvių rikiuotėje kovoti bus tikrai sunku, „Viada Multi FX & AJUS group“ komandos lenktynininkas Giedrius Notkus tikisi intrigos savo klasėje.

„Turėjome vieną treniruotę. Prieš ją mums visi sakė, kad vairavimo specifika labai skirsis nuo anksčiau mūsų vairuotų automobilių ir tuo labai greitai įsitikinome. Kol kas didelio tempo trasoje neparodėme, bet kitą savaitę vėl važiuosime treniruotis. Laiko bus tam skirta daugiau, labiau panagrinėsime automobilio galimybes. Jis turi tikrai daug potencialo lyginant su tuo, kuo lenktyniavome anksčiau. Visi komandos nariai labai nekantriai laukia progos pravažiuoti daugiau sportinių kilometrų.

Aišku, Palangoje nebus lengva ir labai didelių tikslų sau nekeliame. Tikslas yra finišuoti, parvežti automobilį sveiką. Vienareikšmiškai, šis automobilis gali važiuoti bendros įskaitos TOP10, bet viskas priklausys nuo to, kaip greitai prie jo adaptuosis vairuotojai ir kaip susiklostys aplinkybės trasoje. Su „Lamborghini“ ar „Audi R8“ kovoti bus sudėtinga, bet yra nemažai „Porsche“ automobilių ir tikiu, kad mūsų klasėje dramos bus iki paskutinio rato“, – ambicijų neslėpė Giedrius Notkus.

Giedrius Notkus atskleidė, kad iki tol jų naudotas ir publikos simpatijas dėl savo garso pelnęs BMW M3 buvo perleistas kitai automobilių sporto klubo „Autorikona“ ekipai „PayRay powered by EP bar“. Juo taip pat bus lenktyniaujama Palangoje. Prie BMW M3 vairo pasikeisdami sės buvę Giedriaus Notkaus kompanjonai broliai Vygandas ir Mindaugas Urbanai.

Daugiau autonaujienų: Mobilis24.lt

- Reklama -

Naujausi straipsniai