2024, kovo 29, Penktadienis

Giedriaus Titenio sąskaitoje – du „Helsinki Swim Meet“ varžybų aukso medaliai

Balandžio 1 dieną startavo „Nordic Tour 2019“ pirmasis taurės etapas, kuriame dalyvauti susirinko apie 500 plaukikų iš 10 valstybių. Suomijos sostinėje Helsinkyje dvi dienas trukusiose „Helsinki Swim Meet“ varžybose dalyvavo ir pasaulio plaukimo čempionatui besiruošiantis Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis.

Pirmadienį G. Titenis puikiai pasirodė vyrų 50 m krūtine A finale, kuriame įveikė visus varžovus, finišavęs per 27,51 sek. Antrą vietą užėmė švedas Johannes Skagius (+0,32), trečias liko kroatas Nikola Obrovac (+0,59). Atrankoje su 28,47 sek. rezultatu lietuvis iš 63 dalyvavusių plaukikų buvo trečias.

100 m krūtine A finalas pasibaigė dar viena G. Titenio pergale. Plaukikas finišavo per 1 min. 00,53 sek. ir artimiausią konkurentą, antroje vietoje likusį švedą Erik Persson aplenkė 0,15 sek. Trečioji vieta atiteko suomiui Matti Mattsson (+1,08). Antradienio rytą G. Titenis dalyvavo 100 m krūtine atrankoje. Distanciją įveikęs per 1.02,56 sek. jis pasidalino antrąja vieta kartu su Matti Mattsson. Greičiausias iš 53 rytinėje atrankoje startavusių plaukikų buvo Erik Persson (1.02,07).

Iš viso „Helsinki Swim Meet“ varžybose dalyvavę plaukikai išsidalino 25 tūkst. eurų prizinį fondą.