2024, birželio 12, Trečiadienis

Geriausios šio sezono planšetės

Planšetės yra tarpinis variantas tarp išmaniojo telefono ir kompiuterio – tačiau abi pastarosios rūšys yra gerokai populiaresnės už planšetinius kompiuterius. Planšetės yra per didelės, kad būtų patogu jas kasdien nešiotis ir jomis naudotis, ir per silpnos bei nepakankamai veiksmingos, kad jas būtų galima naudoti vietoje kompiuterio. Tačiau planšetės vis dar populiarios mėgstantiems skaityti, naršyti internete, žiūrėti filmus ar žaisti žaidimus – tai lyg nedidelis, mobilus pramogų centras. Todėl šiandien įvertinome keletą planšetinių kompiuterių pagal jų kokybę, galimybes ir kainą – pristatome jums geriausius planšetinius kompiuterius, kuriuos galite įsigyti jau dabar.

Microsoft Surface Go

Tai planšetė–kompiuteris. Tai ne itin brangus, tačiau labai universalus pasirinkimas norintiems ne tik planšetės, bet ir kompaktiško kompiuterio su Windows operacine sistema. Šis modelis siūlo išskirtinį dizainą, magnio korpusą, tvirtus ekrano vyrius ir galimybę naudotis ekranu kaip planšete bei kaip nešiojamo kompiuterio monitoriumi su prijungta klaviatūra ir pele. Kompiuteryje yra ir USB Type–C jungtis bei Micro SD atminties kortelės lizdas. 8GB RAM atminties aprūpins kompiuterį galia bet kokiu atveju. Ekrano įstrižainė – 10 colių. Na, o į šią įstrižainę sutalpina net 1800×1200 raiška, kas tikrai leis mėgautis darbu ir pramogomis tik dar labiau.

Samsung Galaxy Tab S4

Ieškantiems klasikinės planšetės – Samsung Galaxy Tab S4 siūlo naujausias funkcijas ir klasikinį planšetės dizainą. Tai puikus pasirinkimas norintiems galingo, universalaus ir modernaus planšetinio kompiuterio. Nuotraukomis, vaizdo įrašais ir žaidimais pilnavertiškai mėgautis leis 10.5 colio įstrižainės AMOLED ekranas, 256GB vidinė atmintis pasirūpins visais jūsų failais ir dokumentais, o Snapdragon 835 procesorius leis atlikti įvairiausius darbus net ir vienu metu.

Apple iPad Pro 12.9

Tai vienas galingiausių, bet ir brangiausių, planšetinių kompiuterių rinkoje. Apple iPad Pro 12.9 šįkart sužavėjo nauju, dar didesniu, 12.9 colio įstrižainės, ekranu ir milžiniška 2732×2048 raiška. Galite rinktis iš 64, 256, 512 ir 1000GB vidinės atminties modelių. IPad Pro 12.9 yra aprūpintas A12X Bionic procesoriumi, kuris neabejotinai užtikrins aukščiausios kokybės efektyvumą užsiimant bet kokia veikla.

Planšetės – šiuolaikinis darbo įrankis

Šiomis dienomis vis daugiau darbuotojų gali dirbti namuose, nuotoliniu būdu. Kartais, tokioms aplinkybėms, yra reikalingas universalumas ir mobilumas, todėl planšetės nebėra vien tik prietaisas naujienoms skaityti – jos palaipsniui tampa idealiu pagalbininku dirbant. Siūlome apsilankyti internetinėje parduotuvėje Senukai.lt ir savo akimis pamatyti šiuos modelius.

- Reklama -

Naujausi straipsniai