2024, birželio 13, Ketvirtadienis

Geriausi 2019 metų telefonų flagmanai: kas jiems būdinga?

Išmanieji telefonai dabar švenčia tikrą triumfą – be jų mažai kas įsivaizduoja savo kasdienį gyvenimą. Varle.lt telefonų specialistai pastebi, kad vis dažniau rinkdamiesi išmaniuosius, žmonės nenori jokių kompromisų ir domisi aukštesnių klasių įrenginiais ir flagmanais. Tokiais, kurie ne tik stilingai atrodo ir yra gerai pagaminti, bet taip pat puikiai fotografuoja, siūlo aukšto lygio našumą ir plačias įdomių funkcijų galimybes.

Išmaniųjų telefonų gamintojų lenktynės yra nesibaigianti istorija, kurios dėka naudotojai turi plačias pasirinkimo galimybes, bet taip pat susiduria su dilema: į ką atkreipti dėmesį renkantis geriausią iš geriausių? Varle.lt specialistai dalinasi savo įžvalgomis apie tai, ką vertėtų žinoti apie 2019 metų flagmanus.

Kuo išsiskiria 2019 m. geriausi išmanieji telefonai?

Ekranas

Ne paslaptis, kad geriausi flagmanai – tai gražiausi išmanieji telefonai. Turėdami plačias pasirinkimo galimybes klientai daug dėmesio skiria išmaniųjų dizainui. Pasak Varle.lt specialistų, šiandien flagmanai supanašėjo ir galima išskirti vyraujančią tendenciją – plonus ekraną juosiančius rėmelius, kurių dėka flagmanai dažnai vadinami berėmiais. Berėmiai ekranai lemia 18:9, 19:9 ar panašias ekrano vaizdo proporcijas. Geriausi 2019 m. flagmanai verčia tikėtis aukštos ekrano raiškos.

FullHD+ raiška šiandien yra flagmanų minimali raiška. Verta paminėti, kad vis daugiau išmaniųjų palaiko HDR technologiją. Taip pat šiais metais vis dažniau į ekranus integruojami pirštų atspaudų skaitytuvai.

Korpusas

Geriausių šių metų flagmanų korpusai gaminami iš stiklo ir metalo (daugiausia šoniniai rėmeliai). Praeityje jau liko plastikas, kuris 2019 m. flagmanų segmentui jau yra visiškai nepriimtinas dalykas. Renkantis naują telefoną Varle.lt specialistai pataria atkreipti dėmesį į tai, ar korpusas yra atsparus vandeniui. Dauguma flagmanų gamintojų (nors, deja, dar ne visi) stengiasi nepamiršti apie IP standartą. Tai labai naudinga savybė, kuri pravers, jei telefonas įkris į vandenį.

Našumas

Populiariausių išmaniųjų telefonų reitingai sudaromi remiantis jų našumu. Tai savaime suprantamas dalykas, nes ieškodami geriausio telefono, žmonės nori ne tik sklandaus operacinės sistemos veikimo, bet taip pat greitai veikiančių programėlių ir sudėtingų žaidimų. Be galingo procesoriaus reikia daug operatyviosios atminties. Varle.lt specialistai mano, kad 2019 m. minimalūs „Android“ flagmano galingumo parametrai atrodo taip: 6GB RAM ir 128GB saugyklos. „iOS“ išmaniųjų atveju šie parametrai kiek skiriasi, nors „Apple“ ir nepateikia oficialiai RAM reikšmių, tačiau 4 GB čia pakanka tiek sklandžiam sistemos veikimui, tiek tam, kad „iPhone“ galėtume vadinti flagmanais.

Kameros

Išmanieji telefonai jau praktiškai pakeitė klasikinius fotoaparatus. Telefonų gamintojai dar labiau skatina šią tendenciją aprūpindami savo įrenginių kameras vis pažangesnėmis funkcijomis. Dviguba kamera šiais metais jau nieko nestebina, mat dažnai sutinkame ir trigubų, ir keturgabų kameros modulių variantų. Varle.lt telefonų specialistai ragina nepamiršti, kad telefonų kameros raiška nedaug sako apie nuotraukų kokybę. Svarbu atkreipti dėmesį į objektyvo šviesumą, optinio vaizdo stabilizavimo funkciją ir greitą fokusavimo mechanizmą. Pažangus flagmanas turėtų leisti įrašyti RAW formato nuotraukas ir filmuoti 4K su 60 kadrų per sekundę sparta.

Baterijos talpa ir belaidis jungiamumas

Turint omenyje tai, kad gamintojai siūlo vis plonesnių korpusų išmaniuosius, vertėtų turėti omenyje, kad baterijų talpa neaugs kiekvieną dieną. Tikras 2019-ųjų flagmanas turėtų palaikyti greitojo įkrovimo technologiją. Taip pat puikiu privalumu yra belaidžio įkrovimo funkcija. Kiekvienas pažangus šiais metais išleistas flagmanas turėtų pasižymėti visais belaidžio jungiamumo moduliais (pageidautina, naujausiais ir greičiausiais standartais): Bluetooth 5, Wi-Fi ac arba N ir NFC.

- Reklama -

Naujausi straipsniai