2024, gegužės 21, Antradienis

Gegužės 20-oji – Gatvės muzikos diena

Gegužės 20-ąją Panevėžys skambės muzikos garsais – vyks jau 11-oji Gatvės muzikos diena. Tai dainų autoriaus ir atlikėjo Andriaus Mamontovo inicijuotas projektas, laisvos kūrybos, muzikantų ir visuomenės bendravimo šventė.

Panevėžiečiai muzikuoti kviečiami nuo 10 iki 20 val. Laisvės a. ir jos prieigose. Visi susiję su muzika – mėgėjai ir profesionalai – kviečiami registruotis ČIA. Šiuo metu koncertuoti ketina 14 muzikos mylėtojų: dainavimo studija „Spalvotos natos“, Eldoradas, Heart Song, Jokūbas, Mr. Random, Romualdas, Vakarė Vaitkevičiūtė, Vivo, Ugnė Banevičiūtė, Devil, Ugnė Gasaitytė, Džalma, Laura ir Kotryna, Nedas Jaloveckas, Paguodos prizas.

Gatvės muzikos diena rūpinasi Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ (kontaktinis asmuo – Kamilė Jurėnaitė, tel. 8 680 81962).

Renginio organizatoriai teigia, jog nėra netinkamo instrumento ar idėjos – svarbiausia muzika. Rokas, klasika, džiazas, avangardas, pop muzika, folkloras – gegužės 20-ąją visa muzika ir muzikantai susijungia į ypatingą bendruomenę, savam miestui dovanojančią išskirtinę šventę ir nuotaiką. Tikimasi, kad Gatvės muzikos diena taps gražia jaunimą vienijančia švente.

- Reklama -

Naujausi straipsniai