2022-05-19, Ketvirtadienis
7.8 C
Panevezys

Į gatves išriedėjo nauji modernūs policijos automobiliai

Gegužės 3 dieną Panevėžio apskrities policijos kapelionas Eugenijus Troickis šventino net 13 naujų tarnybinių automobilių, kuriuos vairuos Panevėžio, Rokiškio, Kupiškio, Pasvalio bei Biržų rajonų komisariatų pareigūnai.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pavaduotojas Mindaugas Ambraziūnas pasidžiaugė, kad  toks automobilių parko papildymas yra puiki galimybė pareigūnams efektyviau atlikti darbą, linkėjo saugių kelionių bei priminė, kad keliuose visada turime būti budrūs, atsakingi ir saugoti vieni kitus.

Tikimasi, kad naujos transporto priemonės padės ne tik saugiau, bet ir operatyviau dirbti. Automobiliai yra labiau pritaikyti suteikti paslaugas greitai ir efektyviai: įrengta vieta, leidžianti pareigūnui įvykio vietoje apklausti nukentėjusius gyventojus ar asmenis, galinčius suteikti vertingos informacijos. Taip pat automatinė greičio dėžė, kuri padeda užtikrinti pareigūnų saugumą, dėmesį skiriant atsakingam manevravimui kelyje.

Kunigas Eugenijus Troickis meldėsi už pareigūnų saugumą, pašventino transporto priemones, o vairuotojams padovanojo raktų pakabukus su keliautojų globėjo – Šventojo Kristoforo atvaizdu, kad saugotų tarnyboje.

Automobiliai sukurti pagal jau anksčiau pristatytą koncepcinį modelį:

https://www.youtube.com/watch?v=2zXo2oPFQKk

 

Vyresnioji specialistė                                       Karolina Miganovičienė

- Reklama -

Naujausi straipsniai