2024, gegužės 23, Ketvirtadienis

„Garse“ – filmo „Purpurinis rūkas“ pristatymas

Vasario 10 d. 15 val. panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami į kino centre „Garsas“ vyksiantį išskirtinį dramos „Purpurinis rūkas“ kino seansą. Kartu dalyvaus ir kūrybinė grupė – filmo režisierius Raimundas Banionis, aktoriai Severinas Norgaila, Laimutis Sėdžius, Albinas Kėleris.

„Purpurinis rūkas“ pasakoja sudėtingą Lietuvos žydo Jozefo, partizanų vado Vlado ir jų abiejų mylimosios Janės istoriją. Filmas sukurtas pagal to paties pavadinimo Felikso Rozinerio apsakymą.

Filmo pristatyti kartu su režisieriumi atvyks ir pagrindinis filmo aktorius, įkūnijęs Jozefą – Severinas Norgaila. „Tai pirmas mano vaidmuo kine, kuris pakeitė požiūrį į visą filmo „gimimo“ procesą. Filmavimo aikštelėje daug kas kitaip nei teatro scenoje. Visas kūrybinis procesas, pažintys su kolegomis Giedre Mockeliūnaite, Tadu Gudaičiu, Vidu Petkevičiumi, darbas su vienu geriausių režisieriumi Lietuvoje – įdomi patirtis ir didžiulė atsakomybė prieš save, kolegas ir prieš žiūrovą. Šis vaidmuo visada išliks man ypatingu“, – sako S. Norgaila.

Filmo premjera įvyks jau vasario 8 d., o sekmadienį, vasario 10 d. žiūrovai galės pamatyti ir išgirsti kino kūrėjus bei sužinoti visas filmo kūrimo smulkmenas, įdomybes.

- Reklama -

Naujausi straipsniai