2024, liepos 27, Šeštadienis

Galų gale pasiekta pergalė

Šeštuoju bandymu „TOPsport A lygoje“ pergalingomis nuotaikomis rungtynes baigė futbolo klubas „Panevėžys“. Aukštaitijos sostinės komanda 6-ajame ture svečiuose pademonstravo charakterį ir 1:0 (1:0) nugalėjo „Kauno Žalgirį“.

Pirmame kėlinyje abi komandos daug grėsmingų epizodų nesukūrė. Kartą iš toli laimę pabandė Jeffrey Sarpongas, o 25-ąją minutę krito įvartis, kai po Ernesto Veliulio perdavimo iš arti pasižymėjo Noelis Mbo.

Daug darbo prie savo vartų neturėjęs „Panevėžio“ gynėjai turėjo kur kas labiau skirti laiko savo tiesioginėms funkcijoms, kadangi 38-ąją minutę po VAR peržiūros apmaudžią raudoną kortelę užsidirbo Jovanas Čadženovičius.

Vytautas Černiauskas su vienu nepavojingu smūgiu į vartų plotą pirmame kėlinyje susitvarkė, tačiau 61-ąją minutę turėjo gelbėti ekipą po Artūro Dolžnikovo bandymo. Po 4 minučių svečiams nusišypsojo sėkmė – kamuolį į virpstą sukirto Žanas Benedičičius.

87-ąją minutę panevėžiečius fortūna itin palepino. V. Černiauskas atrėmė Jasono Noslino galva smūgiuotą kamuolį, kuris atšoko Armandui Kučiui – šis iš poros metrų jį pasiuntė į skersinį. „Panevėžys“ atlaikė varžovų šturmą bei džiaugėsi pirmuoju laimėjimu šiame sezone.

„TOPsport A lygos“ 7-ojo turo rungtynes panevėžiečiai žais balandžio 10 dieną, trečiadienį. Dvikova svečiuose su FA „Šiauliai“ ekipa „Gytarių“ stadione prasidės nuo 18 val.