2024, liepos 14, Sekmadienis

Galimybė padėti vaikams – tapti budinčiu globėju

reklama rubai

Socialinių paslaugų centras siūlo darbą – tapkite budinčiu globėju! Rugpjūčio 8 d. 10 val. kviečiame į SPC (A. Mackevičiaus g. 55A, 104 kab.) susipažinti su budinčio globėjo darbu, socialinėmis garantijomis. Tai ne vien gerumo, pilietiškumo išraiška, bet ir apmokamas darbas.

Panevėžyje budintis globėjas gauna 532 Eur per mėnesį (nepriklausomai nuo to, ar tuo metu pas jus gyvens vaikas). Taip pat, tikslinį globos išmokos priedą už kiekvieną vaiką – 152 Eur (jei šis tuo metu gyvena pas jus). Globojamas vaikas kas mėnesį gaus 152 Eur išmoką (skirtą tik jam).

Finansavimą sudarys ir vienkartinė apgyvendinimo išmoka (38 Eur už vaiko apgyvendinimą iki 3 dienų ir dar 114 Eur, jei ilgesniam laikui).

Primename reikalavimus, norintiems tapti budinčiais globėjais: 21-65 m., ne mažiau kaip vidurinis išsilavinimas; nedirbti; jei bus teigiamas pirminis įvertinimas (atlieka Vaiko teisių apsaugos skyrius) – baigti įvadinius mokymus būsimiems globėjams ir gauti teigiamą išvadą apie tinkamumą globoti; turėti galiojantį pirmosios pagalbos pažymėjimą.

Beje, globėjas neprivalo būti susituokęs ir turėti jam priklausantį būstą. Svarbiausia – turėti tinkamas sąlygas vaikui augti ir ugdytis.

Daugiau informacijos – tel. 8 675 71533, 8 671 31128.

- Reklama -

Naujausi straipsniai