2024, liepos 17, Trečiadienis

G. Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka kviečia į stovyklą

reklama rubai

Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka išlaiko vasaros tradiciją – vėl organizuoja dienos stovyklą „Kėdes į lauką“. Į rugpjūčio 1–12 d. suplanuotus užsiėmimus kviečia registruotis 14–29 metų jaunimą.

„Mūsų stovykloje jaunus žmones mokysime to, ko jiems prireiks ar jau reikia kasdieniame gyvenime. Kūrybiškumo – įgūdžio, kuris svarbus dabar ir vis svarbesnis taps ateityje. Siūlysime išbandyti biblioterapiją ir vis dar naują Lietuvoje pasakojimo (storytelling) metodą. Pastarasis padės susipažįstant, užmezgant ryšius, bendraujant, bendradarbiaujant, pagaliau profesinėse veiklose. Mokysime komandinio darbo, pažinti ir reprezentuoti save, skirtingų būdų valdyti nerimą ir stresą“, – sako stovyklos organizatorė, atviros jaunimo erdvės vadovė Malvina Zimblienė.

Vyks paskaitos, diskusijos, edukacijos, kūrybiškumo ir improvizacijų dirbtuvės, spalvų terapijos, dailės, meditaciniai, fotografijos užsiėmimai, žaidimai ir kt. Jaunimas sužinos ir visai naują dalyką – kas yra kvepiančios eilės.

Įdomūs, įvairiapusiai lektoriai

Rašytojas, slemeris, poetas ir aktorius Marius Povilas Elijas Martynenko (paskaita ir pokalbis su praktiniais patarimais „Dega tik popierius. Žodžiai įkaista”. Menininkas dalinsis įžvalgomis, kaip prasmingai ir kūrybiškai gyventi, įveikti kūrybinius sunkumus, pažadinti kūrybiškumą).

Komunikacijos specialistė, rašytoja, televizijos laidų vedėja, žurnalistikos dėstytoja Viktorija Urbonaitė.

Saviugdos treneris, sisteminio konsultavimo ir sisteminės jausmų terapijos specialistas Kšyštofas Zmitrovičius.

Studijos „Saulės mandala“ įkūrėja, aromaterapeutė, animatorė, Rytų tradicijų gerbėja ir koučerė Rūta Anima.

Improvizacijų ir pasakojimo (storytelling) metodo praktikė, biomedicinos mokslų magistrė, jogos mokytoja Rasa Misiūnaitė.

Lektorė, edukologė, meditacijos, biblioterapijos ir asociatyvinių kortelių metodo praktikė Edita Strolienė.

Marketingo, komunikacijos specialistė, viena kultūrinio meninio projekto „Fazė“ kūrėja, slemerė Karolina Černiavskytė.

Tapytojas, grafikas, bibliotekos Eskizavimo klubo vadovas, jaunimo darbuotojas, fotografas, multimedijų specialistas Giedrius Zaura.

Lektorė, biblioterapijos ir pasakojimo (storytelling) metodo praktikė, Atviros jaunimo erdvės, įvairių iniciatyvų ir projektų vadovė Malvina Zimblienė.

Ir tai dar ne visas sąrašas. Įsitrauks kiti žinomi miesto kūrėjai, visuomenininkai, aktyvistai, lektoriai ir, žinoma, bibliotekininkai.

Išsami stovyklos programa bus atsiųsta prisiregistravusiems dalyviams.

Nemokama dienos stovykla vyks rugpjūčio 1–12 d., nuo 11 iki 16 val.

Susidomėjusieji kviečiami registruotis jau dabar internetu ČIA. Vietų skaičius ribotas.

 

 

G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos inf.

- Reklama -

Naujausi straipsniai