2024, liepos 14, Sekmadienis

G. Landsbergis Rygoje susitiks su Baltijos valstybių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrais

reklama rubai

Sausio 31 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis lankysis Rygoje, kur susitiks su Estijos užsienio reikalų ministru Urmu Reinsalu, Latvijos užsienio reikalų ministru Edgaru Rinkevičiumi ir Lenkijos užsienio reikalų ministru Zbigniewu Rau.

Susitikimo metu ministrai aptars bendradarbiavimo tarp Lenkijos ir Baltijos valstybių stiprinimą regiono saugumo, NATO darbotvarkės klausimais, įskaitant pasirengimą NATO viršūnių susitikimui Vilniuje. Baltijos valstybių ir Lenkijos užsienio reikalų ministrai taip pat diskutuos dėl paramos Ukrainai, sankcijų Rusijai ir Baltarusijai, kitų aktualių klausimų.

„Džiaugiuosi, kad Lietuvos, Lenkijos, Latvijos, Estijos ministrų susitikimai tampa rutininiai. Dėl mūsų šalių bendros praeities išsiugdėme panašų supratimą apie galimas grėsmes ir ryžtą stiprinti savo regiono saugumą. Baltijos šalys ir Lenkija taip pat ne kartą įrodė, kad turime nepaliaujamai konsoliduoti tarptautinę paramą Ukrainai, prieš kurią Rusija pradėjo neišprovokuotą, nepagrįstą karą, mesdama iššūkį ir keldama grėsmę visai taisyklėmis grindžiamai pasaulio tvarkai”, – prieš susitikimą teigė G. Landsbergis.

- Reklama -

Naujausi straipsniai