2024, gegužės 18, Šeštadienis

FK “Panevėžys” žais brazilas, anglas ir saugas iš JAV

LFF pirmos lygos pirmenybių antrąją sezono dalį FK “Panevėžys” pasitiks gerokai pasikeitęs. Komandą paliko penki futbolininkai. Kol kas dar neaiškus ukrainiečio Eduardo Grigorenkos likimas. Šiuo metu futbolininkas išvykęs į Šveicariją. Jis dalyvauja šios šalies antrosios pagal pajėgumą lygos vieno klubo peržiūroje. E. Grigorenka nuolat palaiko ryšius su FK “Panevėžys” direktoriumi Broniumi Vaitiekūnu ir informuoja jį apie esamą padėtį. Jeigu ukrainiečiui pavyks pasirašyti sutartį su naujuoju klubu, jis atsisveikins su “Panevėžiu”, o jeigu nepavyks – sugrįš ir rungtyniaus toliau. Pasak E. Grigorenkos, viskas galutinai turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis.

FK “Panevėžys” papildė septyni naujokai – trys lietuviai ir keturi užsieniečiai. 27-erių metų vartininkas Šarūnas Kazlauskas bei šiandien savo 26-ąjį gimtadienį švenčiantis Domantas Nebilevičius pirmąją sezono dalį praleido “Pakruojo” klube. Septyniolikmetis Ignas Pūžė – Panevėžio futbolo akademijos auklėtinis.
Keturi legionieriai rungtyniaus skirtingose pozicijose. Du iš jų žais saugų grandyje, vienas – gynyboje ir vienas – puolime.

22-iejų metų gynėjas iš Brazilijos Ricardo Carvalho, prieš atvykdamas į “Panevėžį”, žaidė Ispanijoje “Alameda de Osuna” klube.

Dvidešimtmetis anglas Temitayo Famosaya rungyniaus saugo pocizijoje. Iki šiol jis atstovavo “Witham Town” komandai.

Saugui iš JAV Danquanui Kingui – 23-eji metai. Jis žaidė “Hartford City” ekipoje.

26-erių metų puolėjas iš Ukrainos Rolandos Bilala paskutiniu metu rungtyniavo “Ternopil” komandoje.

Jau rytoj, šeštadienį, FK “Panevėžys” išvykoje žais LFF pirmos lygos rungtynes su Klaipėdos “Koralu”.

- Reklama -

Naujausi straipsniai