2024, birželio 12, Trečiadienis

FK „Panevėžys“ viešėjo Ramygalos gimnazijoje

Šiandien FK „Panevėžys“ žaidėjai kartu su treneriais Aleksandru Kurtijanu ir Dainiumi Glevecku bei klubo direktoriumi Broniumi Vaitiekūnu viešėjo Ramygalos gimnazijoje, kur susitiko su šios gimnazijos mokiniais ir pedagogais.

Kūno kultūros mokytojas Egidijus Marozas gimnazijos sporto salėje pasiūlė „Panevėžio“ žaidėjams varžytis keliose rungtyse su mokiniais. Po to Ramygalos gimnazijos mokiniai sužaidė draugiškas rungtynes su miesto reprezentacinės komandos žaidėjais. Atkaklų ir permainingą susitikimą rezultatu 3:2 laimėjo mokiniai. Tiesa, ramygaliečiai žaidė penkiese, o panevėžiečiai – keturiese.

Vėliau bendravimas tęsėsi Ramygalos gimnazijos aktų salėje. FK „Panevėžys“ direktorius B. Vaitiekūnas susirinkusiems plačiau papasakojo apie komandą, žaidėjus, trenerius. Futbolininkai atsakė į mokinių užduotus klausimus. Mokytojas E. Marozas pasidžiaugė, kad praėjusiais metais moksleivių žaidynėse „Golas“ net dvi skirtingų amžiaus grupių Ramygalos gimnazijos futbolo komandos tapo Lietuvos čempionėmis.

Ramygalos gimanazijos, kuri pernai šventė savo šimtmetį, direktorius Algis Adašiūnas padėkojo futbolininkams už vizitą ir kiekvienam svečiui įteikė atminimo suvenyrą, o klubo direktoriui – papildomas atminimo dovanėles. B. Vaitiekūnas padovanojo įstaigos direktoriui klubo šaliką, o mokiniams – futbolo kamuolį.

FK „Panevėžys“ direktorius pakvietė ramygaliečius į paskutiniąsias šio sezono Lietuvos A lygos čempionato rungtynes, kurios lapkričio 27 dieną įvyks Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione.

Giintaras Brazdžionis

- Reklama -

Naujausi straipsniai