2024, liepos 14, Sekmadienis

FK „Panevėžys“ toliau stiprina savo gretas

reklama rubai

Dar vienas naujokas šiame sezone atstovaus reprezentacinei Panevėžio miesto komandai. FK „Panevėžys“ pasirašė sutartį su 27 metų kairiojo krašto gynėju Hugo Figueiredo Pereira.

„Šioje pozicijoje mes buvome įpratę matyti rungtyniaujantį Andrejų Karvackį, bet šis žaidėjas praėjusio sezono pabaigoje, deja, patyrė sunkią traumą. Manau, kad Figueiredo susitvarkys su savo funkcijomis ir bus naudingas komandai. Futbolininkas gerai žaidžia tiek kaire, tiek dešine koja, yra greitas, techniškas, puikiai matantis aikštę“, – taip komandos naujoką apibūdino FK „Panevėžys“ vyriausiasis treneris Aleksandras Kurtijanas.

Dvigubą – Brazilijos ir Portugalijos pilietybę turintis futbolininkas jau spėjo sužaisti dvejas draugiškas rungtynes „Panevėžio“ ekipos sudėtyje prieš „Valmierą“ ir „Wigry“.

Iki atvykstant į Lietuvą, Figueiredo visą laiką rungtyniavo Brazilijoje, kur atstovavo įvairioms komandoms. Į „Panevėžio“ komandą gynėjas atvyko iš Brazilijos „Serie D“ lygoje runtyniaujančio „Palmas“ klubo.

Figueiredo tapo šeštuoju komandos naujoku šiame sezone. Be šio futbolininko FK „Panevėžys“ pasirašė sutartis su Edenilsonu, Fandinho, Rafaeliu Floro, Ignu Kružiku ir Justinu Januševskiu.

Gintaras Brazdžionis

- Reklama -

Naujausi straipsniai